Dining
Trešdiena, 26. septembris Gundars, Kurts un Knuts

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Rātslaukums 5

Tālrunis:

67044317

Darba laiki:

12:00 - 23:00

  • Foursquare

  • Anastasia Belozertseva, 03.08.2015
   Cute place, conveniently located in the centre of the Old town of Riga. Really attentive waiters. Don't leave without having some local dark beer - Ujavas. Its fantastic.
  • Lena S., 13.06.2014
   Vse ochen vkusno! Ofitcianty vezhlivye i dazhe daiut podskazki, kuda skhodit vecherom v kluby)) desert iz rzhanogo khleba v etom zavedenii must to eat!!!!
Norēķini ar kartēmTerase vasarā

Salve

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

„Salve” klusi un mierīgi dzīvo savu dzīvi un tas ir liels šī restorāna pluss. Stingrā pārliecībā, ka tradīcijām ir spēks „Salve” uzņem gan ārvalstu viesus, gan vietējos gardēžus.

Restorāns atrodas pašā pilsētas sirdī - Zilās Gvardes namā blakus Melngalvju namam un tulkojumā no latīņu valodas tas nozīmē - "Esi sveicināts!" Interjers restorānā veidots holandiešu amatnieku un tirgotāju stilā - ar tumšu koka apdari, apgleznotām flīzēm un amatnieku atribūtiku. Uz krēsliem un galdiem iemūžinātas senlaicīgas tirgotāju kartes, pie sienām un plauktos izvietotas pannas un kastroļi. Kopumā gaumīgi un mājīgi.

Ja interjers izpelnījies uzslavas, tad arī virtuve nedrīkst atpalikt, un to šeit labi apzinās. Ēdienu koncepcija veidota, respektējot gan atrašanās vietu, gan restorāna tematiku. Pamatīgi ievākotajā ēdienkartē bez tradicionās Latvijas klasikas ar pašmāju desām, skābkāpostu zupu, cūkgaļas stilbiņu un rupjmaizes kārtojumu atrodams arī šis tas internacionālāks, piemēram, Cēzara salāti, liellopa steiks un krēms brulē.


„Salves” pavāri nav aizrāvušies ar starptautisko standartu interpretāciju, priekšroku viņi dod klasiskām pašmāju vērtībām oriģinālā mūsdienu izpildījumā. Tradicionālo garšu cienītāji noteikti spēs novērtēt oriģinālo mazsālītas siļķes pasniegšanas manieri ar ar biešu-ābolu marmelādi un grauzdiņiem, arī klasisku skābu kāpostu zupu šefpavāri pasniedz izgrebtā maizes podiņā.

Itin viss šajā restorānā ir kā no viesmīlības mācību grāmatas – perfekti nostrādāts stils, formāla un precīza apkalpošana un pārdomāts, skaidri nodefinēts ēdienu piedāvājums. Nav, kur piesieties. Restorāna atrašanās vieta vecpilsētas sirdī, gaumīgais stils un mūsdienīgi pasniegtie Latvijas ēdieni šo padara par lielisku izvēli, ja meklējat vietu, kur aizvest savus ārvalstu viesus. Kungi, ja restorānu apmeklēsiet ar dāmu, var noderēt tā sauktā dāmu ēdienkarte jeb ēdienkarte bez cenām, bet, ja vēlaties pilnībā izgaršot galvaspilsētas latviešu virtuvi, izvēlieties degustācijas karti.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Egons 16.08.2016
Jā interjers foršs un ēdiens garšīgs, bet priekš vietējiem pārāk dārga vieta. Tur pārsvarā sēž tūristi.
Kritiķis 29.10.2014
Par interjeru dodu 10, par servisu un ēdienu 8. Ir kur pielikt, bet iespaids kopumā ir labs!
Zoja 23.07.2014
Bijām tur ar saviem beļģu draugiem un visiem garšoja, tikai dzērienu izvēle maniem ārzemju draugiem bija nepietiekama. Bet visādi citādi patika.
Zutis 15.04.2014
Prime location, tāpēc arī ir dārgi, tur nemaz lēti būt nevar!
Gints 06.03.2014
Labs restorāns, tikai par dārgu.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies