Dining
Otrdiena, 25. septembris Rodrigo un Rauls

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Audēju iela 12, Rīga

Tālrunis:

20232474

Darba laiki:

11:00 - 24:00

JaunumsNorēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

Restorāns - klubs Sezona

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Restorāns- klubs Sezona atrodas pašā galvaspilsētas sirdī, un daudzi pilsētas viesi un vietējie iedzīvotāji vasaras laikā apmeklē šo vietu, lai izbaudītu jautras un pozitīvas emocijas. Restorāns - klubs Sezona dod iespēju iejusties glaunās dzīves epicentrā. Te katra diena atšķiras no aizvadītās, te skan mūzika un kvēlo dzīve. Jautrība un izsmalcināta virtuve lieliski sader kopā, kas rada īpašu vasaras vakaru atmosfēru.

Sezona – tā ir unikāla koncepcija, kas ļauj sajust visu vecpilsētas krāsu paleti. Dzērienu kartes plašā izvēle patiks visiem bez izņēmuma. Katrs atradīs sev atveldzējošu, uzmundrinošu vai izsmalcinātu dzērienu. Sezonas personāls apkalpošanā vērš uzmanību detaļām, kas padarīs Jūsu pasākumu vai svētkus par neaizmirstamu piedzīvojumu.

Interjers ir veidots pop-art stilā. Detaļās var saskatīt ironijas un bezgalīgas jautrības notis, viesi savā ziņā nāk uz labāko vakara atrakciju. Sezona vilina ar savu enerģiju – ballītes, dzīvā mūzika, DJ, dejotāji un mākslinieki– tas viss ir daļa no vasaras vakaru maģijas.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies