Trešdiena, 25. aprīlis Līksma un Bārbala

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī

Adrese:

Rīga, Tērbatas iela 55

Tālrunis:

26111176

Darba laiki:

10:00 - 20:00
Sestdien: 12:00 - 20:00
Svētdien: slēgts


  • Foursquare

  • Misha Milk, 08.06.2015
  • Filip Valtr, 16.06.2015
   Business lunch (soup, main course and drink) for 4€, portion was really big and food was good.
  • Tselitcheva, 08.06.2015
   Ochen vkusno i priiatno!
JaunumsNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Receptes

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Tērbatas ielā 55 atvērts jauns restorāns „Receptes,”, kas pa dienu darbojas kā bistro, bet vakarā pārtop par mājīgu restorānu. Diena „Receptes” sākas no desmitiem rītā ar brokastu putrām, pankūkām un citiem rīta cēliena ēdieniem, pa dienu „Receptes” ir bistro ar daudzveidīgu ēdienu klāstu visām gaumēm.

Savukārt vakaros pēc plkst. 18:00 „Receptes” pārvēršas mājīgā restorānā ar apkalpošanu pie galdiem un a la kartes piedāvājumu, kas veidots pēc modernās klasikas principa.

Personāls ir pieredzējis un rada sajūtu, ka esi gaidīts, atmosfēra restorānā ir mājīga un silta. Interjerā dominē viegli pelēcīgi un brūni toņi, galdiņi ērti izvietoti un apmeklētāji zālē viens otram netraucē. Lai gan saturiskās kvalitātes „Receptēs” ir salīdzinoši augstā līmenī, sajūtu un atmosfēras ziņā, šī nav smalku vakariņu vieta. Cenu ziņā restorāns drīzāk pietuvināts krogam, jo labi paēst varēsiet arī nemaksājot vairāk par padsmit eiro.


Steiks, kā zināms, ir viena no restorāna vizītkartēm un tas var liecināt gan par produktu kvalitāti kopumā, gan pavāra meistarību. „Receptes” šefpavārs steika mignon gabalu pasniedz uz sātīga gratēna, kas sastāv no kartupeļiem un batātēm, patīkamu akcentu ēdienam piešķir Demi glace mērce. Vizuāli glīti pasniegts un garšu ziņā pārliecinošs ēdiens.

Ēdienkarte uzdrukāta uz vienas lapas no abām pusēm, akcents tajā ir uz vispārzināmiem un pieprasītiem labumiem kvalitatīvā izpildījumā. Tomātu krēmzupa ar vēžu astītēm (5.00 €€), laša tartars ar avokado un wakame (7.00 €€) un siera kūka (4.50 €€) skaidri liek noprast, ka arī šeit klasika ir ļoti pieprasīta. Drīzumā tiek solīta arī vasaras terases grilēto ēdienu ēdienkarte. „Receptes” var izrādīties trāpīga izvēle, ja vēlaties pasēdēt pie vīna vai alus un uzkodām, turklāt ēdienkartē ir pietiekami daudz iemeslu, lai restorānā atgrieztos vēl un vēl.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Pīks 01.07.2015
Es tur šad un tad pēc darba vakarā aizeju pasēdēt un kaut ko terasē uzkost. Labs price ratio.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies