Dining
Trešdiena, 26. septembris Gundars, Kurts un Knuts

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte
Virtuālā tūre

Adrese:

Asaru prospekts 57, Jūrmala

Tālrunis:

25660035

Darba laiki:

10:00 - 22:00

Padomāts par bērniemNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Prospekts 55

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Jūrmalas restorāns "Home Restaurant & Bakery Prospekts 55" neatrodas uz visu iemītās takas, bet gan nost no burzmas – Asaru prospektā 57, dzīvokļu kompleksā "Sky Garden" dažu minūšu gājienā no pludmales. Restorāns ir gaišs un plašs un uzreiz rodas iespaids, ka viss veidots pēc labākajiem viesmīlības standartiem.

Patiesībā "Home Restaurant & Bakery Prospekts 55" ir trīs vienā – konditoreja, vīna veikals un restorāns, kas cits citu papildina. Dominē siltas noskaņas, vienā telpas galā atrodas konditorejas zona, kas piemērota kafijas pauzei, vieglām uzkodām vai vienkārši, lai paķertu līdzi pa kādam kārumam. Telpas vidū ieskauts vīna veikaliņš, bet restorāna zālē darbojas atvērtā virtuve. Vietu restorānā ir pietiekami daudz, lai apmeklētāji justos ērti un viens otram netraucētu. Labsajūtas pamatā apetīti rosinoši krāsu toņi, daudz gaismas un tam visam pāri viesmīlīgs mājīgums.

Ēdienkarte ir vizuāli vienkārša un arī saturiski saprotama, ģeogrāfiski daudzveidīga ar pašmāju un klasiskiem Eiropas ēdieniem. "Home Restaurant & Bakery Prospekts 55" ir viss nepieciešamais – brokastis, kafija, picas, pastas, risoto, gaļa, zivis, starteri, deserti un, saprotams, arī vīni. Cenas Jūrmalas piedāvājumam atbilstošas, ne zemas, nedz arī pārmērīgi augstas.

Ja picas restorānā bieži vien ir kā atkāpšanās ceļš, gadījumos, kad nekā cita nav, ko ēst, tad šeit picas ir viena no prioritātēm (nogaršojiet jūras velšu picu) – patiešām garšīgi un svaigi. No uzkodām nogaršojām garneļu – avokado uzkodu. Maigs svaigā siera krēms ar kokteiļgarnelēm ietīts avokado plāksnītēs. Mango salsa ēdienam pievieno kontrastu, taču glazētas tīģergarneles ir burvīgs punkts uz "i". Viesmīle mūs jau laicīgi pamudināja, ka bez deserta nu nekādi, un noteikti esot jānogaršo viens no mājas bestselleriem - kazas siera uzpūtenis ar vīģu ievārījumu un ogām. Pēc uzbūves vienkāršs deserts ar kontrastainu saldo vīģu un stingri uzputotu kazas siera krēma garšu. Kādam var būt par saldu, bet mums patika.

Lai gan restorāns ir salīdzinoši jauns, kopējais iespaids ir kvalitatīvs – nosvērta vide, pārdomāts un nostrādāts ēdiens plašām gastronomiskajām interesēm, laipna un, galvenais, cilvēcīga apkalpošana. "Home Restaurant & Bakery Prospekts 55"  lielā mērā ir kā hameleons, kas spēj pielāgoties viesu vajadzībām, līdz ar to restorāns vienlīdz labi var noderēt gan fiksai ieskriešanai uz kafiju vai smalkmaizītēm, gan pusdienām vai svinīgai vakara ēšanai.
 


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Gunce 29.08.2017
ļoti skaits dizains, patiešām patīkami tur atrasties. ļoti laba apkalpošana, meitenes smaida un ir laipnas. Jūras ķemmītes bija burvīgas. Brauksim arī uz branču.
Harijs 01.04.2017
Šodien bijām, papusdienot. Vērtējums: 1.interjērs OK. 2.tīrība, kārtība- galdu kājas ar putekļu kārtu uz galdiem padzīvojušas hiacintes, pārējais labi. 3.apkalpošana OK 4.Ēdiens- 50/50 lasis bija pārcepts un pa daudz sasālīts piedevas OK(tiešām labas). zupīte laba kopumā.Pie vidusjūras ēdieniem dilles?!, tas ir kautkas jauns. 5.Kopējais iespaids: nav slikti bet ir kur tiekties. nedaudz pa siltu viesu zālē.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies