Dining
Otrdiena, 23. janvāris Grieta un Strauta

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Aristīda Briāna 9a, Rīga

Tālrunis:

66016300

Darba laiki:

11:00 - 00:00
Trešdien: 11:00 - 05:00
Ceturtdien: 11:00 - 02:00
Piektdien, sestdien: 11:00 - 03:00
Svētdien: slēgts

Padomāts par bērniemNorēķini ar kartēmDzīvā mūzikaTerase vasarāWiFi

Piens

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

„Piens” vēl pirms tā atvēršanas kļuva par pieprasītu naktsdzīves lokālu un savu statusu tas saglabā arī šobrīd. Iecienīta izklaides vieta, kas piesaista ar savu stilu un pasaules uztveri. Ballīšu paaudze jau pamanījusi, ka „Pienā” var arī paēst, taču citiem tas ir jaunums – jā, izrādās, ka “Piens” arī cep un vāra. Turklāt, - garšīgi.

„Piena” gastronomiskās kvalitātes pauž pārliecību, ka šī noteikti ir vieta, kur var labi paēst krietni pirms sāk aplidot izklaides kāri naktstauriņi. Bez a la kartes darba dienās no divpadsmitiem spēkā ir arī dienas piedāvājumi (trīs kārtas 6.90 €), bet sestdienās no 11:00 pieejams absolūts jaunums – “o la carte”. Tas ir asprātīgi apspēlēts īpašs olu ēdienu piedāvājums, no pašmāju olām, pats par sevi saprotams.

Atmosfēra „Pienā” ir brīva un nepiespiesta, pie galdiem sēž gan draudzeņu kompānijas, gan ģimenes ar bērniem, kas saradušies šo to apēst vai iedzert pa kādam piena kokteilim. Kas attiecas uz ēšanu, tad paēst te var tiešām labi, jo ēdienu izvēle ir ne vien plaša un daudzveidīga, bet arī pārdomāta.

Ēdienkarte sākas ar dažādu veidu uzkodām, tālāk viss, kas izsalkušam apmeklētājam nepieciešams – salāti, zupas otrie un arī dienas kūkas. Tematiski izvēlēts internacionālais piegājiens – no Āzijas kulinārijas iedvesmas līdz Vidusjūras un pašmāju labumiem. Cenas – demokrātiskas, otrie sākot no sešiem septiņiem eiro, dienas zupa – 3.50 €, visādas uzkodas – no 4.50 €, kūkas – 4.50 €.

Ja tavas izlutinātās garšu kārpiņas pieprasa ko smalkāku par Fish & Chips, burgeru vai nūdelēm, pierezervē piektdienas vakaru, jo austeru sezonas laikā piektdienās no plkst. 19:00 “Pienā” krakšķ austeru čaulas un plūst šampanieša straumes…

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
badge

Piedāvājumi!

 
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies