Trešdiena, 25. aprīlis Līksma un Bārbala

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte
Virtuālā tūre

Adrese:

Skārņu iela 25

Tālrunis:

67212888

Darba laiki:

10:00 - 24:00

  • Foursquare

  • Jennifer Proust, 11.08.2014
   Delicious dishes! (Oven baked cat-fish / rösti potatoes with goat cheese and salmon caviar were fabulous!) Plus: Free wifi access. As usual in Riga : clean wc and friendly servers!
  • Anton Bxt, 12.04.2018
   The greatest place we visited in Riga. We came here twice over the weekend trip! Delicious food. Great service. Reasonable prices. Best price/value ratio.
  • Sofya Fedorova, 08.05.2015
   Neveroiatno vkusnaia eda po adekvatnoi tcene. Uiutnyi interer i dobrozhelatelnye ofitcianty. Podacha bliud na vysote, originalnye napitki, kompliment ot restorana tozhe klassnyi :)
Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Pētergailis

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Pēterbaznīca ar savu šarmu un pievilcību ir kā magnēts, kas pievelk, tādēļ restorānu ap šo Vecrīgas baznīcu netrūkst. Restorāns „Pētergailis“ starp visiem ir patīkams izņēmums, jo tas ne tikai spējis pārdzīvot un izdzīvot vairākas varas un valdības, bet nemainīgi turpina ieturēt savu nišu.

„Pētergaiļa“ veiksmes formula slēpjas cenu politikā un tie, kas gadiem šai vietai gājuši garām, tagad varbūt beidzot ieies iekšā, lai pārliecinātos par nelielā restorāna pievilcību. Pie ieejas restorānā uz tāfeles lasāms dienas piedāvājums, bārmenis baltā kreklā uzmet sveicinošu skatienu katram, kas ienāk restorānā.

Virs bāra gadiem ilgi krāta gaiļu un gailīšu kolekcija, interjers silts un pietuvināts apmeklētājam. Pie tumši zaļajām sienām senatnīgi foto, logus dekorē krāšņas un pēc skata autentiskas vitrāžas. Tas viss kombinējas, organiski elpo un galu galā arī zināmā mērā attaisno restorāna nosaukumu.

Ēdienkarte „Pētergailī“ ir klasiska un izvēle plaša. Piedāvājumā ir karbonādes, filejas, zivis un klasikas piekritējiem noteikti būs ko izvēlēties. Paēst restorānā var par pieciem sešiem latiem, bet darba dienās „Pētergailī“ pasniedz dienas ēdienu piedāvājumus, kad par nepilniem trim latiem var iestiprināties ar zupu (vai desertu) un pamatēdienu, cenā iekļauts arī dzēriens.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Gaile 19.11.2014
Šī ir mana iecienītākā pusdienu vieta. Katru dienu neeju, bet, kad eju vienmēr ir garšīgi un patīkama apkalpošana.
Linna Behmane 29.01.2014
Mājīgi, skaisti.. Jauka apaklpošana. Iesaku!:)

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies