Piektdiena, 27. aprīlis Raimonda, Tāle, Klementīne un Raina

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī

Adrese:

Antonijas iela 9, Rīga

Tālrunis:

67855998

Darba laiki:

10:00 - 23:00

Svētdien: 11:00 - 22:00

JaunumsNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Olivers

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Jaunais restorāns "Olivers" atrodas puspagraba telpās uz Elizabetes un Antonijas ielu stūra. Spriežot pēc aizņemtajiem galdiņiem, tas jau kļuvis pieprasīts.

Restorāns sadalīts trīs zonās un tas veidots mūsdienīgā stilā. Ieejot restorānā, acu skatienam uzreiz paveras bārs ar konditorejas vitrīnu. Tālāk ir viesu zāle, kas noderēs vieglām pusdienām vai pasēdēšanai starp ēdienreizēm. Dziļāk atrodas vēl viena nošķirta telpa, kur ērti un netraucēti var nosvinēt svētkus vai vienkārši izbaudīt vakaru. Interjers ir kopumā askētisks un viegls – ērtās dizaina mēbeles gaumīgi papildina vēsturiskos ķieģeļu mūrus, bet romantiskais apgaismojums rada viegli romantisku noskaņu.

Ēdienkartē iekļauta visa Eiropa, labi – ne gluži visa, bet sulīga esence no itāļu, franču, britu, vācu un pašmāju ēdieniem dažādās interpretācijās. Piedāvājumā atradīsiet gan gardās bavāriešu desiņas (9.95 €), gan liellopa gaļu burgundiešu gaumē (9.95 €), gan Fish & Chips. Patiesībā izvēle ir plaša un jebkurš no ēdieniem liks jūsu garšu kārpiņām dejot.

"Olivers" pievērš nopietnu uzmanību produktu kvalitātei, tādēļ visu, ko vien iespējams, gatavo paši. Ja dažā labā restorānā svaigi cepta maize tiek uztverta kā kaut kas sevišķs, tad "Oliverā" pašcepta maize ir pašsaprotama norma, arī olīvas pavāri marinē paši, par mērcēm un visu pārējo nemaz nerunājot. Iesakām nobaudīt sulīgo Ribeye steiku ar challot sviestiņu (vai ar piparmērci) un gaisīgo Chox desertu ar riekstainu pralinē musu un sāļo karameli. Savukārt, ja piederat pie tiem, kas par restorānu spriež pēc pusdienām, tad noderēs darba dienu piedāvājums (trīs ēdieni maksā 6.80 €).

Rezumē: "Olivers" ir piemērots dažādām gaumēm un visnotaļ ieteicams visiem, kuri prot novērtēt labu ēdienu, kvalitatīvus vīnus un izcilu servisu. Patiešām komfortabls restorāns, kurā ļauties garšas baudām un viens otram.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies