Dining
Trešdiena, 26. septembris Gundars, Kurts un Knuts

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Pils laukums 4-3, Rīga

Tālrunis:

29533523

Darba laiki:

10:00 - 24:00
Sestdien, Svētdien: 11:00 - 24:00

Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Olive Oil Restorāns

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Olive Oil Restorāns padevies mīlīgs un gaumīgs - ar vienkāršu noskaņu interjeru un atklātu plānojumu. Skaidri var sajust, ka interjers restorānā pakārtots ēdienam, nevis otrādi un Olive Oil tikpat labi varētu atrasties Toskānā vai, teiksim, kaut kur Itālijas zābaka lejasgalā.

Šefība virtuvē atvēlēta uzticamajam pavārzellim Ingum Feldmanim, kurš sola ne tikai labumus no Itālijas, bet arī regulārus svaigumus no pašu mājās audzētā. Atverot ēdienkarti, acu priekšā vesela virkne itāliešu nosaukumu, kas izturējuši laika pārbaudi un kļuvuši par dižpārdokļiem. Kvalitatīvs un cenai atbilstošs piedāvājums, kas mūsdienu apstākļos nav mazsvarīgi. 

Pašpietiekamām vakariņām ar dzērienu vienai personai pietiks ar divdesmit eiro, bez tam darba dienās ir arī pusdienu piedāvājumi (divi ēdieni no 6.00 €, trīs - 8.00 €).

Kā jau pie itāļiem pieņemts, maltīti ieteicams sākt ar antipasti, un nav šaubu, ka Olive Oil Restorāns šajā ziņā ir potenciāls izdabāt visdažādākajām gaumēm, jo uzkodas ir gan ar gaļu, ar zivīm un veģetāras. Restorāns noderēs arī tad, ja itāļu virtuve saistās ar picām, jo viņiem piedāvājumā ir ap desmit veidu picām, kas nemaksā vairāk par deviņiem eiro. Pašgatavotas pastas maksā vidēji astoņus eiro.

Mūsu platuma grādiem pielāgotie itāliešu virtuves ēdieni tiek pagatavoti oriģinālā mājas stilā, un, lai izprastu šī restorāna rokrakstu, nogaršojiet grappā svilinātu, grilētu tunci ar sparģeļiem un maigu olu - citronu mērci (14.00 €) jeb sarkanvīnā vīnā izturētu steiku Pjemontas gaumē (19.00 €).

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Tims 08.06.2018
Nezinu, kas mainījies pēdējā mēneša laikā, bet iespējams, ka mainījušies visi darbinieki. Diemžēl ēdienu kvalitāte mainījusies uz slikto pusi.
Meitenes zeltenes 08.11.2017
Bijām uz piecu kārtu vakariņām - vienkārši izcili. Tiešām. Ļoti garšīgi, jo īpaši vēdzele un astoņkāja karpačo. Šitādus varētu katru dienu ēst. Paldies par jauko uzņemšanu.
Elza 17.03.2017
Ļoti simpātisks interjers, bet, ja aizņemts viens galdiņš, tad nav diezko omulīgi. Bet tā tas ir visur. Pica ar šķiņķi bija garšīga (luidži saucās laikam), cena zem desmit eiro. Paēst var, bet gribās vairāk nogaršot. Nākamreiz sāksim ar uzkodām.
Romans N. 17.02.2017
We've been to five or six Old Riga restaurants that serve business lunches (B-Bar, Easy Wine, Garage, etc.) - and this one's worst so far. The design's what they've got good (except for maybe ugly lamps hanging from the ceiling). But they've got really nice wall pics! Gotta give'em that! As for the food - doesn't stand a chance compared to the other restaurants: our cream soup was without, you know, CREAM, our fish was too small to feed a grown-up elf, and the dessert... well, it wasn't BAD - but it was dry-icecreamy-nothing to remember (unlike EasyWine's spectacular Truffle Cake, for example). On top of that, when asked if she'd recommend us eating a dessert, the waitress gave us a lot of laughs, saying she hadn't got a chance to try it :) Ok, that's one honest attitude - but it doesn't actually inspire people to actually eat something. Overall, it was the only restaurants so far, that I've left feeling MORE hungry than when I entered.
Irena 17.02.2017
Business lunch was a disappointment. Poor quality of both - food and service. Never will visit again.
Krumins 27.11.2016
Foršs interjers. Patika, kā viesmīļi strādā. Varbūt tāpēc, ka nebija pilns, bet apkalpoja ātri. Smuki pasniegtas uzkodas, pasta bija garšīga.
Gatis 04.10.2016
Laba virtuve un apkalpošana. Netipisks itāļu restorāns, bet tas tieši labi.
ZeBo 26.11.2015
Viens viesmīlis (neatceros vārdu) pārāk neformāls. sajūta, ka viņš viesus uztver kā čomus
Biju 05.11.2015
Man tur patīk. Būtu lētāk, ietu biežāk. Foršs dizains.
Ms 28.10.2015
Necerēti autentisks restorāns. Otru tādu interjeru neatradīsi, pilnīgs pretstats visur redzētajam. Arī ēdieni savādāki. Protams, ir arī tas, kas visur, bet šeit tiem ēdieniem savādāks smeķis. Rekomendēju, ja garšo itāļu virtuve!
Gunita 25.11.2014
Patīkams restorāns bez visur citur esošās pompozitātes. Ēdiens ir garšīgs un vienkārši pasniegts (labā nozīmē), noteikti atgriezīšos.
Rita 17.03.2014
Es tur paēdu lieliskas pusdienas! Paldies personālam!
kuš 11.02.2014
tik nesaki nevienam, ka tur ir baigi garšīgi...
Ilvars 15.01.2014
Ja zāle tukša, tad atmosfēra tur auksta, bet, ja pilna - pilnīgi pretēji. Mani novērojumi liecina, ka citur to tik izteikti nejūt.
Sss 12.01.2014
Lieliska atmosfēra un apkalpošana, patīkamas cenas un ļoti garšīgs ēdiens. Šeit noteikti labprāt atgrieztos.
Shuman 26.12.2013
Šad un tad mēdzu piekāpt un pagaidām nav nācies vilties. Ēdiens labs, vīna kartē gribētos lielāku daudzveidību.
Melne 11.12.2013
Es šo feino restorānu tikai nesen atklāju un eemu jau divreiz bijusi. Ēdieni lai arī nav tipiski itāliešu ir ļoti garšīgi un skaisti pasniegti uz šķīvja. Arī mūsu viesmīlis bija lielisks.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies