Dining
Otrdiena, 23. janvāris Grieta un Strauta

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
Draugiem
Ēdienkarte
WiFi

Adrese:

Nometņu iela 18, Rīga

Tālrunis:

27544818, 27600778

Darba laiki:

11:00 - 22:00
Piektdien: 11:00 - 23:00
Sestdien: 11:00 - 23:00
Svētdien: 11:00 - 21:00

 

 

  • Twitter

  • 06.08.2017
  • 29.07.2017
   Gaisīgas un maigas. Tāds zefīrs šodien top mūsmājās. #zefīrsmaigumssaldumi — cooking at Nometne https://t.co/f9PTDGFrQo
  • 29.07.2017
Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Nometne gardēžiem

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Atsauksmes par Nometne gardēžiem nepilnu divu gadu laikā aizskrējušas krietni tālāk par Āgenskalna priedēm un tagad uz šejieni brauc jau no abām Daugavas pusēm. Āgenskalna kulinārijas entuziastu klubiņš bez "Nometnes gardēžiem" vairs nav iedomājams un ēdienkartē nodrukātais uzstādījums "vieta, kur satiekas cilvēki, ēdiens un vīns" precīzi raksturo šīs vietas pamata funkciju. Un tā pa īstam, bez ārējas iejaukšanās un lišķības.

Nometne gardēžiem veidota vienkāršā mājas stilā - ar ķieģeļu sienām, telpaugiem, stāvlampām, grāmatu plauktiem, vecmāmiņas galdautiem un masīvām koka mēbelēm. Zinātāji stāsta, ka grāmatu plauktiem nav tikai butaforiska nozīme vien un te darbojas mini bibliotēka, kur viesi var apmainīties lasāmgabaliem. Vienā no telpas galiem ierīkots arī neliels vīna un gardumu veikaliņš.

Diena Nometnē sākas no vienpadsmitiem rītā ar brokastu piedāvājumu - olas, omletes, kruasāni, putras un mušļi, viss kā pienākas. Brīvdienās brokastošana var ieilgt uz visu dienu, jo no 11:00 līdz 14:00 spēkā ir vēlo brokastu (brunch) piedāvājums. Gaisotne Nometnē mainās līdz ar dienas stundām - no rīta rosinoša modrība, pa dienu neformāli lietišķa kņada, bet vakarā nesteidzīga mājas noskaņa. Darba dienās pieprasīti ir dienas piedāvājumi (viens ēdiens 4.30 €, divi - 5.80 €, trīs - 7.10 €).

Viesus laipni sveicina viesmīle, zinātāji savas vēlmes uzreiz piesaka turpat pie letes, pārējos oficiante gādīgi aptekalē pie galdiem. Nometnē ir internacionāla virtuve mājas gaumē, nepretencioza un bez izdabāšanas un, ja neskaita vispārējo pieprasījumu pēc, teiksim, Cēzarsalātiem, te gatavo to, kas pašiem garšo. Kur vēl labāk - ģimenes sieviešu sirdslieta, kas arī citiem iet pie sirds.

Nometnes ēdienos var sajust pasaules smaržu un lielpilsētas smeķi, te var nogaršot dažādus labumus no tuviem un tāliem ceļojumiem visai plašā ģeogrāfijā – no maģāru gulaša un franču fuagrā līdz Vidusjūras labumiem un dažādiem vokiem, ar Pekinas pīli ieskaitot. Izvēle - pietiekami plaša, ir viss nepieciešamais, lai būtu no kā izvēlēties veģetāriešiem, gaļēdājiem un jūras velšu cienītājiem.

Šīs vietas pievilcība slēpjas nemākslotā ģimenes atmosfērā, te neviens nesagaida smalki pasniegtus ēdienus un balti klātus galdus, arī viesmīlības paraugstunda šeit nav pašmērķis. Te viss ir daudz vienkāršāk un patiesāk.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Pf 12.12.2016
Tur var mierīgi paēst pusdienas. Kvalitāte laba, cena arī ok.
Berete 21.11.2016
Mums patīk šad tad tur aizbraukt uz branču, jo tur tāda mājas sajūta, kas pievelk. Un meitenes arī gatavo garšīgi.
Sanita 21.10.2016
Šo vietiņu grūti uztvert kā klasisku restorānu, tur vairāk valda tāda kā ciemošanās sajūta. Var labi sajust, ka Nometnē saimnieko ļaudis, kas labi viens otru pazīst. Ēdiens bija garšīgs, ne klasisks, jo visur klāt pa kādai odziņai. Forša vieta, kur aiziet paēst kompānijā, jo vienam tur būtu pārāk vientuļi.
Lāsma 07.07.2016
Ļoti garšīgas ar labu izvēli pusdienas. Forši tas ka biznesa pusdienās ir no kā izvēlēties nevis viens konkrēts ēdiens.
Zupa 18.01.2016
Feina vietiņa, bez visādiem pribambasiem. Vienkārša vieta un garšīgi ēdieni. Varēja būt nedaudz lētāk, bet par to kvalitāti var arī piemaksāt. Es vēl atgriezīšos.
Sanita 23.11.2015
Esmu bijusi gan uz branču, gan pusdienās un varu šo vietu ieteikt, ja esat Āgenskalnā.
Ineta 02.12.2014
Kad esmu Āgenskalnā, cenšos šeit iegriesties, jo šai klusajai vietai piemīt savs neatkārtojams šarms un ēdieni garšo burvīgi.
Delice 28.10.2014
Nesen tik atklāju šo feino vietu un noteikti iegriezīšos vēl. Ļoti garšīgi ēdieni un patīkama mājas atmosfēra.
Niks 27.02.2014
Garšīgi gan pusdienām, gan brančam. Šad un tad mēdzu pieskriet.
Darja Ņesteroviča 31.01.2014
Omulīga vieta. Garšīgi! Īpaši iesaku melon pastu. Kaut arī viesmīlis bija ļoti apātisks, kopumā pavadīju jauku vakaru. Noteikti iegriezīšos vēl!
Aija Gintere 29.01.2014
Mūsu pēdējā laika lielākais atklājums. Uz mazas ieliņas tik forša vieta!
Aija Gintere 29.01.2014
Mūsu pēdējā laika lielākais atklājums. Uz mazas ieliņas tik forša vieta!
Valts 30.12.2013
Pirms dažām dienām mēs atklājām šo vietu un paēdām pusdienas. Porcijas lielas un cenas vidējas. Lētākas nekā centrā, bet nev tik lēti kā karbonāžu ēstuvēs. Visā visumā - bija ok.
badge

Piedāvājumi!

 
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies