Pirmdiena, 25. jūnijs Milija un Maiga

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Eksporta iela 1a, Rīga

Tālrunis:

26699966

Darba laiki:

12:00 - 22:00
Sestdien: 10:30 - 22:00 (brančs 10:30 - 17:00)
Svētdien, pirmdien: slēgts

Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Muusu Terase

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Jaunais Andrejostas restorāns "Muusu Terase" ir gardēžu aprindās labi zināmā "Muusu" jaunākā māsa. Lai gan apzīmējums "terase" vilina uz domām par saulainu izklaidi, pārbūves darbi Andrejostas jahtklubā veikti gana nopietni, lai viesus restorānā varētu uzņemt arī aukstajos gada mēnešos.

Restorāna interjers ieturēts dzidros tirkīza toņos, atsevišķi nodalīta arī banketu zāle. Netipiskais bāra risinājums ar pazeminātu bāra leti un krāšņiem telpaugiem rada omulīgas viesistabas noskaņu. No restorāna un vasaras terases paveras lielisks skats uz jahtu piestātni, īpaši skaisti šeit ir vasaras vakaros, kad debesis iekrāsojas mīlas krāsās.

Kaspars Jansons noteikti nav vienīgais šefpavārs, kurš labprāt spētu atrasties vairākās vietās vienlaicīgi, bet, kamēr Einšteina teorija ir tikai teorija, Kaspars ar vienu kāju ir Andrejsalā, bet ar otru Vecrīgā. Jaunajā "Muusu Terasē" viņš tandēmā ar grila meistaru Juri Latišenoku ieviesuši bez kārtu ēdienkartes koncepciju. Kādam tas var šķist mulsinoši un pat utopiski, bet "Muusu Terasē" visi ēdieni ir vienādās proporcijās - ar nolūku viesus mudināt pievērsties saturam un nogaršot vairāk.


Ēdienkarte ir ar šefam Jansonam raksturīgu sezonālu pietāti un radošu izdomu - labi zināmu produktu salikumus viņš papildina ar jaunradi un oriģinālām niansēm. Šai vietai piestāv sezonalitāte un vieglums, tādēļ ēdieni garšu ziņā ir askētiskāki. Tie neatstāj smagnēju iespaidu, un pat uz oglēm gatavotie steiki "Muusu Terases" versijā izrādās viegli un gaistoši.

Ēdienu piedāvājums sadalīts četros pamata blokos – veģetārie, gaļa, zivis un deserti, izvēle kopumā plaša un garšu ziņā daudzveidīga. Grozies kā gribi, izvēlēties nav viegli. Cenas zemākas kā Vecrīgas restorānā - veģetārie ēdieni: 5,00 € - 9,00 €, gaļa un zivis: 7,00 € – 16,00 €, deserti: 5,00 € – 9,00 €. Taisnības labad jāpiebilst, ka, lai paēstu, nepietiks ar vienu ēdienu, vajadzēs divus, trīs.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Alise 10.05.2018
Terase tur vasarā ideāla.
zeltene 07.12.2017
Ja restorāna interjers mani nepacēla debesīs, tad ēdieni gan uzrunāja uz pilnu jaudu. Patiešām garšīgi un skaisti noformēti ēdieni, garšoja pilnīgi viss. Arī apkalpošana mūsu galdiņam bija līmenī. Īsāk sakot labs restorāns.
Ms 28.06.2017
Viss it kā labi un forši, bet nav tās gaisotnes, kas bija eksportā. Pietrūkst personiskā šarma.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies