Trešdiena, 18. jūlijs Rozālija un Roze

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
Ēdienkarte

Adrese:

Merķeļa iela 12, Rīga

Tālrunis:

26575707

Darba laiki:

12:00 - 22:00

Padomāts par bērniemNorēķini ar kartēmWiFi

Merķeļa restorāns

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Merķeļa restorāns Merķeļa ielas sākumā atvērts salīdzinoši nesen un, tas noderēs, ja pašā Rīgas epicentrā meklējat klusu vietu saturīgai maltītei, bet nevēlaties uzrauties uz paziņām. Restorāns ieturēts klasiskā stilā ar kamīnu un aizkariem. Apkalpošana ļoti vienkārša, bet pārliecinoša un viesmīle prot izsmeļoši ieteikt piemērotākos maltītes risinājumus. Īsāk sakot – vieta bez pretenzijām, toties ar mūsdienu prasībām atbilstošu ēdienkarti.

Piedāvājumā lielākoties pieprasījuma ēdieni – Cēzari dažādās variācijās, Minestrones un citas zupas, burgeri, pastas, šis tas no zivīm (grilēts lasis 10.20 €), plašs gaļas ēdienu klāsts un, saprotams, deserti, kas cenu ziņā konkurē ar apkaimes a la kartes restorāniem. Izvēle patiešām plaša, ir arī atsevišķa ēdienkarte bērniem. Ēdieni tiek glīti pasniegti un precīzi atbilst to aprakstiem.

Darba dienās restorānā spēkā ir arī izdevīgs dienas piedāvājums (divi ēdieni – 4.90 €, trīs ēdieni – 5.90 €), savukārt vakaros toni nosaka a la karte un izmeklēti Moldovas vīni, kas uz jaunās vecās vīnu pasaules fona izceļas ar patiešām unikāliem eksemplāriem un vīna plauktos braši stāv blakus vīna zīmolu klasiķiem.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Agneta Mača 15.06.2018
We had a good time in this restaurant. Meal was great and atmosphere was lovely. Thank you for your kindness.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies