Dining
Pirmdiena, 24. septembris Agris un Agrita

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Audēju iela 13, Rīga

Tālrunis:

67130675

Darba laiki:

12:00 – 24:00
Sestdien, Svētdien: 12:00 – 24:00

  • Twitter

  • 12.06.2018
   Līdz sezonas grandiozākajam pasākumam Gourmet Fair atlikušas vien pāris dienas! Tiekamies jau pavisam drīz, 16. jūn… https://t.co/6PFmjkByTu
  • 12.06.2018
   Līdz sezonas grandiozākajam pasākumam Gourmet Fair atlikušas vien pāris dienas! Tiekamies jau pavisam drīz, 16. jūn… https://t.co/zPmVoSi9aI
  • 05.06.2018
   Paslēpieties no lielā vēja Restorāns "Melnā Bite" omulīgajās telpās un nobaudiet kādu no jaunajiem kokteiļiem.
Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Melnā bite

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Restorāns Melnā Bite pieder pie Restau-Rateur grupas, kurā ietilpst restorāni International Rīgā un Jūrmalā, apartamenti Wooden Villa, beķereja BakeBerry, restorāns T73 un klubs – restorāns SEZONA.

Ienākot restorānā Melnā Bite, var sajust pilsētas smalko nianšu apvienojumu ar lauku šarmu, kas veido mājīgu noskaņu un uzreiz pārliecina, ka gastronomiskais piedzīvojums var sākties.

Šefpavāra veidotā ēdienkarte ir apbrīnojami pārdomāta, kas apvieno mūsdienu Latvijas un Eiropas virtuves labākās tradīcijas. Izvēle ir tieši tik liela, lai ikviens restorāna apmeklētājs varētu izvēlēties maltīti, kas balstīta uz tā brīža vēlmēm vai sajūtām.

Restorāna pavāri ir parūpējušies ne tikai par smalkām garšas kompozīcijām, bet arī par mūsdienīgi radošu noformējumu, kas pārsteidz un piedod papildus piedzīvojuma grašu. Viesmīļi palīdzēs izvēlēties atbilstošu vīnu vai kādu lielisku kokteili, lai iegūtu patiesu garšu kulmināciju.

Restorāns Melnā Bite ir laba izvēle gan vietējiem, gan ārvalstu gardēžiem un nesteidzīgas dzīves baudītājiem.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies