Dining
Otrdiena, 25. septembris Rodrigo un Rauls

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Slokas iela 1, Rīga

Tālrunis:

29973259

Darba laiki:

17:00 - 23:00

JaunumsNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Le Sommet

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Jaunā Pārdaugavas restorāna “Le Sommet” nosaukums franču valodā ir likumsakarīgs, jo mūslaiku kulinārija lielā mērā ietekmējusies tieši no franču gastronomiskajām tradīcijām. Tulkojot no franču valodas, tas nozīmē “virsotne” – tātad ar nolūku būt virsotnē gan tiešā, gan pārnestā nozīmē.

Skats uz pilsētu un apkārtni no 11. stāva plašajiem logiem ir vairāk kā iespaidīgs, jo īpaši tagad, kad rudens krāsas pilsētu teju katru dienu iekrāso citādās noskaņās. Restorāna gaišās telpas iekārtotas askētiskā stilā, galvenajās lomās - ēdiens un skats aiz loga.

Lai gan nosaukums liek domāt par franču virtuvi, ēdienkartē iets klasikas zelta vidusceļš ar visiem mums labi zināmiem ēdieniem, tostarp no Francijas, protams. Cenu politika atbilstoša piedāvājumam – no Cēzara salātiem (no 5.00 €) un laša tartara (8.50 €) līdz rib eye (15.00 €) un tunča steikiem (13.50 €).


Ja priekšroku dodat partnerim un skaistajai ainavai, noderēs uzkodu plate diviem pie vīna (10.00 €), bet, ja ar to vēl nav gana, tad saldu punktu var pielikt ar kādu no desertiem (no 5.50 €).

Iespaids kopumā elegants un viegli atturīgs, un, ja meklējat maltītes vietu vakariņām (restorāns atvērts no plkst. 17:00) prom no burzmas, ar izcilu skatu un klasiskiem ēdieniem, ar “Le  Sommet” ir lielas iespējas trāpīt tieši mērķī.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Es 25.09.2018
Braucām paēst, bet bija ciet. Izrādās, ka arī Latvijā restorāni strādā tikai vakaros.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies