Dining
Otrdiena, 23. janvāris Grieta un Strauta

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
Ēdienkarte

Adrese:

Hospitāļu iela 2, Rīga

Tālrunis:

20203148

Darba laiki:

12:00 - 23:00
Sestdien, Svētdien: 12:00 - 22:00

JaunumsNorēķini ar kartēmWiFi

La Folie chef's kitchen

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Ģimenes restorāns - tā jāraksturo klusās Hospitāļu ielas jaunpienācējs "La Folie chef’s kitchen". Pirmkārt, jo tur saimnieko ģimene ar palīgiem, otrkārt - gan stila, gan saturiskajā ziņā akcents jūtams uz sirsnīgu vienkāršību, bez ārišķībām un nevajadzīgiem pārsātinājumiem.

Lai gan ar "La folie" franču valodā apzīmē ekstravaganci un pat trakumu vai neprātu, restorānā valda harmoniska vide, kas piemērota relaksētām pusdienām vai mierīgām vakariņām. Interjers ir šķietami vienkāršs, ar ķieģeļu velvēm un siltu koka apdari, tajā ir viss nepieciešamais, lai varētu pievērsties viens otram, nevis apkārt notiekošajam. Jaušams viegls lauku stils un glīti klātie galdi nav stīvuma pazīme, bet gan cieņas izrādīšana apmeklētājiem un ēdienam.

Restorāna šefs un saimnieks Eduards Van den Bergs savas karjeras laikā šiverējis ne vienā vien gardēžu restorāna virtuvē, bet nonācis pie slēdziena, ka vislabāk strādāt, ja darbā vari ielikt sirdi un dvēseli. Viesis to jūt, un atgriežas.

Restorāna ēdienkartē izlase no dažādu tautu virtuvēm – pašmāju reņģes, ungāru gulašs, itāļu pastas, burgeri un, protams, franču klasika, kas ir mūsdienu kulinārijas pamatu pamats. "La Folie chef’s kitchen" ēdienu klāsts nav neprātīgi plašs, patiesībā tas ir ļoti pārdomāts – trīs zupas, tikpat uzkodas (ir arī atsevišķa sadaļa ar dažādām uzkodām pie alus), sendviči un burgeri, otrie, pastas un deserti.

Cenas? Švakāks ēdājs paēst varēs arī par nepilniem septiņiem eiro, bet, ja ēšanas bauda ir jūsu ikdiena, tad būs jārēķinās ar kādiem padsmit eiro.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Sīlis 06.07.2016
Interjers nekāds, bet ēdiens bija ok. Derētu piestrādāt pie apkalpošanas.
Egīls 10.06.2016
Vai kāds var pateikt, vai tur dienas piedāvājumi arī ir? Šodien varētu aiziet.
badge

Piedāvājumi!

 
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies