Trešdiena, 18. jūlijs Rozālija un Roze

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW

Adrese:

Stabu iela 14, Rīga

Tālrunis:

20201444

Darba laiki:

12:00 - 22:00
Piektdien: 12:00 - 23:00
Sestdien: 11:00 - 23:00
Svētdien: slēgts

JaunumsNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

ID Gourmet

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Kenedijam ir taisnība – pārmaiņas ir mūsu dzīves likums. Ja kavēsimies pagātnē vai muļļāsimies tagadnē, tad palaidīsim garām nākotni. Tādēļ svarīgi neapstāties pie sasniegtā, bet uzstādīt jaunus izaicinājumus. Banāli? Jā, tomēr ne katrs to spēj, jo - kādēļ gan mainīties, ja viss tāpat ir labi?

Reizē ar izkāpšanu no komforta zonas, daudziem labi zināmais pilsētas restorāns "Kasha Gourmet" spēris soli uz priekšu, un tagad startē zem jauna nosaukuma, turklāt arī jaunā vizuālā veidolā.

Zīmola "ID Gourmet" ēra sākas ar stāstu par garšas identitāti, kam piešķirta šķipsniņa elegances, tajā pat laikā saglabājot pieejamību. "ID Gourmet" maksimāli cenšas pieturēties pie sezonalitātes, tādēļ virkni ēdienus rotā apzīmējums "ID", kas nozīmē, ka konkrētie ēdieni tiek gatavoti no mainīgiem sezonas produktiem.

Lai gan vizuāli restorāns ieguvis smalkākus vaibstus un jaunais interjers pietuvināts klasiska restorāna standartiem, cenas palikušas iepriekšējā līmenī. Patiesībā, tā arī ir "ID Gourmet" pievilcība – izsmalcinātu ēdienu šeit var nobaudīt par saprātam pieņemamu cenu. Ko gan vēl viens pilsētnieks varētu vēlēties?

Ja netēmēsiet uz augstajiem plauktiem, tad labi paēst varēsiet arī nemaksājot vairāk par desmit piecpadsmit eiro. Jaunie "ID Gourmet" ēdieni garšu ziņā ir daudzveidīgi - no pašu mājām līdz Francijai un Vidusjūrai, un tālāk pāri okeānam, bet svarīgākais, ka to visu šefs "ietērpj savā mērcē" un pasniedz pa savam. 

Sestdienās no 11:00 līdz 16:00 "ID Gourmet" pasniedz vēlo brokastu ēdienus plašā izvēlē (15.00 €).

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Alise 25.02.2018
Bijām uz sestdienas branču. Ļoti garšīgi viss. Patika, ka var izvēlēties brokastu ēdienus.
Ilze 12.02.2018
Mana pusdienu TOP 3 izvēle rajonā - tur vienmēr bijis garšīgi un laipni apkalpo.
Salome 29.01.2018
Nebiju domājusi, ka ēdiens tur būs tik labs.. interjers nav gluži manā gaumē, bet tuncis... mmmm... tas bija dievīgi garšīgs.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies