Dining
Otrdiena, 23. janvāris Grieta un Strauta

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Liepupes pagasts, Liepupe, Salacgrīvas novads

Tālrunis:

64020268

Darba laiki:

12:00 - 22:00

Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Fon Meks

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Liepupes muižas restorāns "Fon Meks" savu nosaukumu ieguvis pateicoties Fon Meku dzimtai, kam muiža savulaik piederējusi. Restorāns atrodas pašā muižas centrā, lielajā zālē un, kā jau varēja gaidīt, tas ir gaišs un elegants. Mūsu apciemojuma laikā zālē viesu nav, un tas pat ir labi, jo viesmīļu smaidā var saskatīt patiesu vēlmi mūs redzēt.

Restorāns tiešām iekārtots atbilstoši muižas kaprīzēm - ar vairākiem kamīniem, barokāliem griestu rotājumiem un majestātiski klātiem, apaļiem galdiem. Zālē valda plašums un vajadzības gadījumā var arī valsi uzgriezt. Lai gan smalkais stils šeit nav noteicošais, ne uz brīdi nepamet sajūta, ka atrodies muižā.

Atjaunotā muiža ar savu kultūrvēsturisko šarmu restorāna kvalitātes standartus pacēlusi gana augstu, tādēļ briedis, jērs un sams edienkartē nemaz nepārsteidz. Muižas virtuve paliek muižas virtuve, un tādai tai noteikti ir arī jābūt, jo šī nav vieta, kur braukt ēst makaronus un Cēzarus.

Ēdienkarte patiesībā nav plaša, taču pārdomāta un muižas noskaņu uzturoša. Cenas, skaidra lieta, ka virs lidiņa.  Zupas – no astoņiem eiro, uzkodas no septiņiem, otrie no divpadsmit, deserti vidēji astoņi eiro. Ja jau reiz esam muižā, laižam pēc pilnas programmas un izvēlamies steiku un samu. Liellopa steiks ir precīzi pagatavots vēlamajā pakāpē - irdens un sulīgs, klāt klasiskā Demi Glace mērce un kartupeļu au gratin.

Arī sams cerības uz sevi attaisno, aromātu jau var sajust pa gabalu. Filejas gabals pietiekami liels un tik sulīgs, ka jūk ārā. Maigo zivi papildina izteiksmīga vēžu mērce, pārējais bez lieliem pārsteigumiem. Kopumā garšīgi un arī acīm tīkami.

Pirms dodamies prom, muižas dāmas mums izrāda arī muižas ķēķi. Tas izveidots mājīgā Provansas stilā ar malkas plīti, vara kastroļiem, trauku bufeti, funkcionējošu plašu atskaņotāju, papagaiļiem un lielu saimes galdu telpas vidū. Gaisā jūt senatnes elpu, un šī ir ideāli piemērota vieta dīkdienīgām brokastīm, kad viss, ko vēlies, - lai nospiestā pauzes poga būtu iestrēgusi. Starp citu, tieši muižas virtuvītē reizi pa reizei tiekot servēti arī svētdienu branči (piekritīsiet, muižai šāds apzīmējums diez ko nepiestāv), uz to tad noteikti nākamreiz!

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
SM 26.06.2017
Restorāns skaistā vietā un ar romantisku gaisotni. Restorāns ir klasisks, ar klasisku ēdienu un smalkuma piegaršu. Katru dienu uz turieni nebrauksi, bet, ja ir iemesls, tad noteikti vērts aizbraukt.
badge

Piedāvājumi!

 
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies