Trešdiena, 18. jūlijs Rozālija un Roze

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Jeruzalemes iela 10-15, Rīga

Tālrunis:

20110100

Darba laiki:

07:30 - 22:00


JaunumsNorēķini ar kartēmWiFi

Epilogue

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Galvenais, kas jauno "Epilogue" atšķir no ierindas restorāna vai kafejnīcas, ir plašais spektrs, ko šī vieta piedāvā. Brokastu labumi jau no agra rīta, konditoreja ar kārumiem un uz vietas ceptu svaigu maizi, plus vēl kulinārija visas dienas garumā ar iespēju paķert līdzi jebko, kas acu priekšā. Ir arī dienas piedāvājums darba dienās (2 ēdieni - 7.50 €, trīs - 10.50 €), un, visbeidzot, a la karte. Piekritīsiet, nav viegli to visu salikt vienā vārdā, tādēļ "Epilogue" paši raduši trāpīgu apzīmējumu, nodēvējot savu lolojumu par "epikūriju".

Laba dzīve ir tāda dzīve, kurā ir daudz baudas. Var izklausīties pēc hedonisma, bet zināma patiesība tajā visā ir, jo "Epilogue" mudina uz baudu visas dienas garumā, un, kas labi, tad saturu te visas dienas garumā katrs var piemeklēt savam epikūrieša statusam.

Uzmetot skatienu interjeram, uzreiz skaidrs, ka viss veidots bez pārmērīgas pietātes, galveno uzsvaru liekot uz komfortu. Epiloga telpa ir U formas un tai ir divas atšķirīgas zonas ar atsevišķām ieejām no Dzirnavu ielas puses - viena konditorejas un bistro zonā, otra restorānā. Interjers - askētisks un funkcionāls, tāds kurā patīkami uzturēties. Restorāna zālē viss pilnībā pielāgots ērtai un nesteidzīgai baudīšanai - ar oriģināliem gaismekļiem, mīkstiem sēžamajiem un neformālu galdu klājumu. Savukārt bistro un konditorejas zāle izceļas ar funkcionalitāti un tā visas dienas garumā var lieliski noderēt gan kafijas pauzei ar smalkmaizītēm, gan pilnvērtīgai maltītei. Patiesībā, iemeslu uzkavēties jaunajā restorānā, atvainojiet, epikūrijā netrūkst, un, nav būtiski, esat eklēru laikmeta ierindnieks, zvērināts gaļēdājs vai atturīgs veģetārietis, katrs te var atrast sev tīkamu ēdmaņu.

Ja par konditorejas vitrīnu, svaigi ceptu maizi un kulinārijas bufeti viss būtu skaidrs, tad, ēdienkarte raisa zināmu intrigu. Jo labo garšu meistara slava restorāna līdzautoram Raimondam Zommeram skrien pa priekšu, un, zinot viņa prasības pret kvalitāti, nekas nedrīkst noiet greizi ne konditorejas un bistro vitrīnās, ne restorāna alakartē.

Enciklopēdijas biezuma ēdienkartes ir vēsture, un, paldies pavāriem, arī sarežģīto nosaukumu ēra iet uz beigām. Jaunais "Epilogue" pauž skaidru izpratni par saprotamu un viegli uztveramu ēdienu, tādu, kas iekārdina, nevis liek meklēt kulinārijas vārdnīcu. Arī cenu līmenis, ja ņem vērā kvalitāti, ir ļoti pieņemams. Turklāt viesi var izvēlēties starp a la karti un kulinārijas piedāvājumu.

Ēdienkarte Epilogā ir tikpat vienkārša kā baudītāja ikdiena, bet, ja nopietni, tad tā atspoguļo mūsdienīgu kulināriju bez lielveikalu banalitātēm. Lasis, garneles, strauss, jērs, vista - viss ir svaigs un prasmīgi pagatavots. Šeit neviens nepārspīlē ar pārmocītām garšu kompozīcijām, kur nav saprotams, kas no tā visa ko papildina. Tā vietā uz šķīvja ir trīs četras pamata garšas un viss, lai var izbaudīt.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Aida 26.03.2018
Konditoreja ļoti laba, kūkas svaigas un garšīgas.
Rasa 15.03.2018
Bijām pusdienās. Secinājums - priekš pusdienām ir ok, vienīgi mīnuss, ja saskrien cilvēki, tad nav baigi daudz vietas tur. Paņēmu arī līdzi eklērus no vitrīnas, bija labi.
Rihards 15.02.2018
Korporatīvās pusdienas bija vienkārši perfektas."firmas " kokteilis tāpat. Restorāns uz kuru var iet vai ieteikt bez bažām- patiešām labs.
Aldis 31.01.2018
Piedāvājums sakarīgs. Ēdienkarte nav baigi plašā, bet patika kulinārijas stends. Var arī līdz paņemt. Laba vieta pusdienām.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies