Trešdiena, 18. jūlijs Rozālija un Roze

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Elizabetes iela 24 (Tallink Hotel Riga)

Tālrunis:

67099760

Darba laiki:

12:00 - 23:00

Norēķini ar kartēmWiFi

Elements

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Restorāns savu nosaukumu aizguvis no četriem dabas elementiem - gaisa, zemes, uguns un ūdens.

"Elements" ēdieni ir spilgts mūsdienu virtuves paraugs, kurā dominē arī skandināviska garšu un tekstūru palete. Ēdieniem raksturīga tiekšanās pēc individualitātes un produktu dabiskās garšas, vienlīdz liela nozīme atvēlēta arī elegantai ēdienu pasniegšanai.

Simpātiska ir restorāna komandas konsekventā profesionālā pārliecība, ka gan rīdziniekiem, gan tūristiem jābauda mūsdienīgs no Latvijas dabas veltēm gatavots ēdienu klāsts, taču ēdienkartē dominē ekstravagance un avangards. Unikālie ēdieni prezentē jaunas garšas nianses un, kas būtiski, tiek lielākoties gatavoti no vietējiem, sezonāliem produktiem. Noteikti vērts nogaršot uz karstajiem lavas akmeņiem ceptu steiku.

Arī desertu sadaļā ievērots "labākais no labākā" princips un katrs no desertiem ir oriģināls un niansēti pasniegts. Spriediet paši – paradīzes eklers ir šefpavāra radošais meistardarbs, kas balstīts uz tradicionālām konditorejas vērtībām, bet Latvijas upeņu balzama krems brulē ir klasisks deserts ar jaunām garšu niansēm. No jaunās A la carte ieteicams nobaudīt mandeļu liķiera saldējumu kraukšķīgā šokolādē - absolūta šefpavāra iztēles pērle ar izmeklētu garšu paleti. Skaidrs, ka pat, ja neesat saldummīlis, došanās prom bez deserta baudīšanas būtu grēks.

"Elements" ir arī ieteicama izvēle biznesa pusdienām, jo darba dienas vidū te var paēst ilgi negaidot, turklāt augstvērtīgā kvalitātē (salāti vai zupa - 3.00 €, pamatēdiens - 5.50 €, deserts - 2.50 €; trīs ēdieni - 8.00 €).

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Zīle 02.04.2018
Man pietrūka restorāna sajūtas, bet ēdiens tur labs. Steiks bija pat ļoti ok.
Aldons 15.03.2018
Piekrītu par branču. Izvēle plaša, iedod arī burbuli. Un nav pārbāzts.
Rīdziniece 13.02.2018
Brančs ir ļoti labs. Patika arī apkalpošana.
Es 07.02.2018
Nav vairs vakara bufete.
Santa 12.01.2018
Vakariņu bufete vairs tur nav?
Olita 04.12.2017
Steiks uz akmens ir super, lieliska ideja.
Tīna 07.04.2017
Divas reizes bijām jau bijuši uz vakariņu bufeti, gājām trešo, bet mums par pārsteigumu cena bija kļuvusi stipri dārgāka. Iepriekš bija 12eur, tagad 18eur. Prom negājām, palikām. It kā paēdām jau labi, visiem garšoja, tikai žēl, ka dārgāk palicis.
Zane 27.02.2017
Sakarīgs vakariņu bufetes variants. Izvēle - plaša, kvalitāte - laba, cena - pieņemama. Tikai vēl dzērieni jāņem klāt.
maris 27.01.2017
es par to uzzinaju no TV sova un pec tam pec appetissimo raksta bloga
No Čaka ielas 07.12.2015
Piekrītu, nav pārāk dārgi, ja ņem vērā, ka restorāns atrodas viesnīcā. Normāla vieta, kur aiziet pusdienās, bet priekš vakariņām atmosfēra pārāk atturīga.
Doloresa 05.03.2014
Izcila virtuve un apkalpošana. Šefpavāre ir lieliska, radoša un tiešām zina, ko dara :) kaut arī lokācija ir tāda, kāda tā ir, arī mani izlepušie ārzemju kolēģi solījās nākt vēl! Turklāt, nav jāņem kredīts, lai apmaksātu maltīti :)
Madara Veilande 31.01.2014
Kas elementu baudiijis, Tas savu naudu taupiijis, Un piepildijis velmi to, Nogarssot visu gardaako!

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies