Dining
Otrdiena, 16. oktobris Daiga un Dinija

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Adrese:

Kalēju iela 30 (t/c Galerija Centrs)

Tālrunis:

67104433

Darba laiki:

10:00 - 23:00

  • Foursquare

  • Lana_svet ???????, 06.01.2014
   ochen prikolno zdes kormiat: daiut misochku, ty v nee nabiraesh vse chto ugodno (ryba miaso kuritca ovoshchi zelen) vybiraesh sous i tebe vse eto obzharivaiut, a eshche prikolnaia liustra )))
  • Mara Klava, 15.10.2012
   One of the best restaurants in Riga. Just pay for a bowl and put anything you want in it and as much as you can!!
Norēķini ar kartēmWiFi

Da Da

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Esi pirmais un novērtē

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Nav šaubu, ka dadaisms ir dzīvs un to cenšas pierādīt restorāns "Da Da" “Galerijā Centrs”. Visai oriģināla ir apzinātā iracionalitāte interjerā - ar parodētu Monu Lizu spilvenos, krēslu pie griestiem un grāmatu kaudzi galda kājas vietā. Par laimi, ēdiens te netiek nedz parodēts, nedz no jauna izgudrots.

 

Restorāns ikvienam apmeklētājam piedāvā pašam noteikt, ko un ar ko ēst (dadaisma princips) un “Da Dā” var sakombinēt maltīti pēc sirds patikas - sākumā jāizvēlas kāda no septiņām mērcēm un tad soli pa solim jāpieskaņo pārējais.

 

Izvēlei piedāvātie produkti ir svaigi un tie tiks pagatavoti tikai tad, kad bļodiņas saturs būs pilns ar izvēlētajām izejvielām. Ēdieni no ēdienkartes ir dārgāki. Gruntīga maģāru gulaša zupa maksā 4.00 Ls, bet garneļu salāti ar avokado, meloni un bazilika mērci - 6.00 Ls.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Dace Kristberga 29.01.2014
Da Da ir diezgan iecienīts restorāns manā ģimenē, jo jau minētais dadaisma princips ir lielisks veids, ka atklāt jaunas ēdiena kombinācijas. Piedāvājums ir diezgan plašs un arī cenas ir iepriecinošas.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies