Piektdiena, 27. aprīlis Raimonda, Tāle, Klementīne un Raina

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Bulduru prospekts 33, Jūrmala

Tālrunis:

67751040

Darba laiki:

08:30 – 21:00
Sestdien, svētdien: 09:00 – 21:00


Norēķini ar kartēmWiFi

Brown Sugar Bulduri

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Jūrmalā atrodas divas Brown Sugar kafejnīcas, no kurām viena ir Bulduros tikai dažu soļu gājiena attālumā no jūras. Šeit ir iespējams baudīt kafiju ar kūkām, kas, kā noskaidrojām, tiek gatavotas turpat uz vietas pašu konditorejā. Bet šeit ir iespēja arī gardi paēst. Turklāt par cenām, lai varētu atļauties šeit iegriezties itin bieži.

Ēdieni

Viss notiek klienta acu priekšā – tas izvēlas no plašā ēdienu klāsta vitrīnā un Brown Sugar viesmīlis to pasniedz restorāna servisa līmenī. Izvēle ir ļoti plaša – salāti, zupas, gaļas un zivju ēdieni, kā arī dažādas piedevas. Klientas kombinē savu ideālo ēdienkarti pats. Tā ir vieta, kur iespējams ātri tikt pie sava kārotā ēdiena un vienlaicīgi baudīt nesteidzīgu restorāna atmosfēru.

Konditoreja

Tas ir atsevišķs stāsts. Tā šeit ir izcila! Gan izvēles, gan garšas baudījuma ziņā! Sākot no vienkāršām un iemīļotām biezpienmaizītēm un bulciņām, turpinot ar izciliem Makarūniem un Zemeņu Šarlotēm, beidzot ar klasiskām vērtībam – Napaleonu! Kā arī pašu cepta maize ir jau iemantojusi popularitāti savu klientu vidū.

Brokastis

Kafejnīca piedāvā arī lielisku brokastu piedāvājumu- dažāda veida putras, omletes un pankūkas. Turklāt brokastu ēdienu iespējams baudīt arī vakariņās, tam nav laika ierobežojuma.

Atmosfēra

Interjers atgādina kaut kur Provansā sajustas nianses - pelēcīgi brūnie toņi, antīka iespaida mēbeles un krāšņi aksesuāri. Tas viss caurstrāvo šo to no Francijas, šo to arī no Itālijas, bet kopumā iespaids mājīgs, ar neuzbāzīgu greznību.

Līdzņemšana

Lielisks piedāvājums arī tiem, kuri neaizraujas ar ēdienu gatavošanu mājās. It īpaši aizņemtajos vakaros. Visas dienas pēc plkst. 18:00, visiem ēdieniem un konditorejai tiek piemērota 30% atlaide. Atlaide neattiecas gan uz dzērieniem.

Acīmredzami, kvalitātes un cenas attiecība ir galvenais, kas liek šeit atgriezties. Gardas un pilnvērtīgas vakariņas izmaksā aptuveni piecus- sešus eiro, tad ir skaidrs, kādēļ daudzi Brown Sugar izvēlas lielveikala vietā.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies