Trešdiena, 18. jūlijs Rozālija un Roze

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Dzirnavu iela 33 (Albert Hotel), Rīga

Tālrunis:

67142750

Darba laiki:

Brokastis: 07:00 - 10:30, brīvdienās: 07:00 - 11:00
Pusdienas: 12:00 - 15:00
Vakariņas: 18:00 - 23:00

  • Foursquare

  • LiveRiga, 02.05.2011
   Offers excellent service and dining in a cosy, intimate atmosphere; wide variety of delicious cuisine, all freshly prepared with the best quality ingredients.
  • Aigars Mahinovs, 18.10.2015
   Wonderful meal from a new chef. Great meat and wonderful mushroom soup.
Padomāts par bērniemNorēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Bestsellers

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Pirmais, ar ko asociējas viesnīcas Albert Hotel pirmā stāva restorāns, ir tā stila koncepcija. Savulaik izveidotais bibliotēkas stila interjers kopš atvēršanas brīža palicis nemainīgs - ar pieprasītiem restorānu brūnajiem un silti oranžiem krāsu toņiem, askētiskām, tumšām mēbelēm un ērtu galdiņu izvietojumu. Oriģinālliteratūra grāmatu plauktos pastiprina inteliģentu un nosvērtu pasēdēšanu. Kopumā lietišķi un gaumīgi.

Lai cik izdevies būtu Bestsellera interjers, ēdienam tomēr jābūt pirmajā vietā un šeit pret to attiecas visai nopietni. Pavāri nav pārāk aizrāvušies ar Einšteina cienīgiem kulinārijas izgudrojumiem, bet piedāvā nostrādātus un starptautiski zināmus labumus no klasikas līdz avangardam. Piedāvājums pārskatāms un saprotams, ar izteikti internacionālu ievirzi.

Uzslavas vērta ir garneļvēžu ravioli uzkoda ar zaļumiem un safrāna mērci. Porcija glīti servēta, garšo sulīgi un ar tīru garšu paleti. Kā jau augstas klases restorānā pieņemts, visi ēdieniem jābūt baudāmiem un pārliecinoši pasniegtiem. Arī liellopa steiks ar fuagrā sarkanvīna mērci ir tehniski precīzi pasniegts. Ēdiens atstāj paliekošu iespaidu un garšo labi. Ir arī bērnu ēdienkarte.

Secinājums - ja meklē mūsdienīgu ēdienu klasiskā Eiropas stila restorānā vai arī rodas vajadzība pēc lietišķas, bet ne stindzinoši formālas vides pusdienām (biznesa pusdienas ar diviem ēdieniem maksā 7.50 €, trīs ēdieni - 8.90 €), tad šis variants ir pat ļoti apsverams.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Arnolds 21.03.2017
Eu, kur dienas piedāvājumi palikuši?
Elita 02.03.2017
Eju uz šo vietu regulāri pusdienās, jo var ātri un ne dārgi paēst. Patīk, ka labi apkalpo.
Igors 13.03.2016
Vakars bija patukšs, pārsvarā tūristi. Ēdieni ne pārāk oriģināli, bet lielā izvēlē. Ā un ēst arī varēja. Vieta klasikas faniem.
Danute 09.03.2016
piekrītu - labs pusdienu piedāvājums!!!
Melita 02.03.2015
Es uz tejieni eju bieži pusdienās un vienmēr bijis garšīgi! Un nav arī ilgi jāgaida.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies