Dining
Pirmdiena, 24. septembris Agris un Agrita

Brīvdienu brokastis

Vecrīgā jauns restorāns gardēžiem

Dining.lv; Publicitātes foto

Vecrīgā, netālu no Doma laukuma, krāšņajā Smilšu ielas sākumgala Jūgendstila namā atvērts jauns restorāns "Per sé".

"Per sé" interjers ir kā no dzīvesstila žurnāliem – dominē taisnas līnijas un minimālisma formas, krāsās pasteļtoņi balansē ar tumšākiem akcentiem. Ar vīna un aksesuāru plauktiem zāli sadalot vairākās nišās un ēdamzonās, dizaineri panākuši vēlamo komforta sajūtu. Tiešām mūsdienīgs restorāns, kurā var justies ērti. Viesmīļi viesus sagaida bez uzspīlētas pieklājības, palīdz izvēlēties piemērotāko galdu un savu darbu veic patiešām korekti.

"Per sé" ir izteikti starptautiska virtuve, kam pamatā franču kulinārijas standarti. Ēdieni lielākoties smalki un eleganti, ar pamatotu potenciālu uzrunāt smalkjūtīgus gardēžus. Pavāri pēc iespējas cenšas izmantot vietējos produktus, taču eleganci ēdienkartē uztur produkti no augstā gala (austeres, briežgaļa, fuagrā, astoņkāji, Austrālijas anguss u.c.). Ēdienkarte ir plaša, izvēlēties var no dažādu stilu un reģionu ēdieniem (pārsvarā franču un Vidusjūras), ir arī vairākas iespējas veģetāriešiem.


Cenas, ņemot vērā produktu kvalitāti un to, ka stilistiski šāds restorāns varētu tikpat labi atrasties Parīzē vai Londonā, ir samērīgas un, ja vien melnais Austrālijas anguss vai astoņkāji nav jūsu ikdiena, maltīte diviem ar dzērieniem saprāta robežās izmaksās no sešdesmit eiro uz augšu.Restorāns "Per sé"

Smilšu iela 2, Rīga

Tel. 22049999 

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
elza 08.03.2017
appetissimo to ari parbaudija, re ir atskaite, bet krievu valoda - //appetissimo.blogspot.com/2016/12/per-se-riga.html
Kirill 25.07.2016
В ресторане красивый интерьер ,быстрое обслуживание,разнообразное меню еды,напитков и десертов , очень вкусно.
Jana 07.07.2016
Biju aizgājusi piektdienas vakarā un restorāns bija pilnīgi tukšs, līdz ar to atmosfēras nekādas. Steiks bija paciets- ne tuvu ne labi sagatavots, apkalpošana stīva, ūdeni jāpērk. Domāju, ka šī ir vieta kas ātri pazudīs, diemžēl, jo nav skaidrs mērķauditorija.
Doloresa 16.06.2016
Restorāns jauks, bet neteiktu, ka domāts gardēžiem..
Santa Katkovska 29.05.2016
Lielisks restorāns! Ļoti garšīgi ēdieni, vīns un perfekta atmosfēra! Apkalpošana arī augstā līmenī!
Jura 29.05.2016
Klasnij restoran.
Gardēdis 28.05.2016
Ļoti oriģināli!!! http://www.thomaskeller.com/perseny Pat nav pakautrējušies logo "nospiest" 1:1! Veiksmi Jums! Gatavojiet gardi, lai Tomasam Kelleram nav kauns par Jums! :D :D :D

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies