Dining
Trešdiena, 15. augusts Zenta, Dzelde un Zelda

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Vecrīgā atvērta jauna kafejnīca ar restorāna cienīgu ēdienkarti - Wexcafe

Dining.lv; Publicitātes materiāls

Vecrīgā, Mārstaļu ielā 12 darbu sākusi jauna kafejnīca "Wexcafé", kur galvenais uzsvars likts uz kvalitatīvu laika pavadīšanu, aromātiskas kafijas baudīšanu un daudzveidīgām garšu buķetēm.

Jaunās kafejnīcas koncepcijas pamatā apvienota kvalitāte un modernās tehnoloģijas. Ja neskaita bezvadu internetu un ērti aprīkotās iespējas uzlādēt mobilo ierīci, jaunā kafejnīca divos stāvos izceļas ar patīkamu gaumes izjūtu. Stilistiski "Wexcafé" ir viegli jauneklīgs un izceļas ar askētisku pieeju interjerā. Steidzīgie un zinātkārie kafejnīcas apmeklētāji var izmantot digitālo ēdienkarti un pasūtījumu veikt uzreiz ekrānā, negaidot viesmīli.

Rīta cēlienā gaisā virmo svaigi ceptu kruasānu un kafijas smarža, un kafija, starp citu, viņiem ir ļoti garda. Bez ikdienas konditorejas gardumiem, kas visi top uz vietas, brokastu piedāvājumā arī olu ēdieni (no 2.50 €) un putras ar piedevām pēc izvēles (no 3.00 €), kā arī pankūkas (4.50 – 6.50 €). Saistošajam brokastu piedāvājumam katru dienu seko izdevīgs pusdienu piedāvājums, kurā ietilpst zupa un salāti (6.00 € ar cenā iekļautu dzērienu), bet vakaros spēkā ir laimīgās vīna stundas.


A la kartes sadaļā galvenokārt pieprasīti ēdieni ar akcentu uz zupām, salātiem, sendvičiem un desertiem, turklāt veģetāriešiem un vegāniem draudzīgā izvēlē. Galvenais kopsaucējs – kvalitatīvi un sezonāli produkti, cenas atbilstošas kvalitātei un porciju izmēriem – zupas no 5.80 €, salāti no 7.50 €, sendviči – no 7.00 €, deserti 4.50 € – 5.50 €.Kafejnīca "Wexcafé"

Mārstaļu iela 12, Rīga

Tel. 27273725

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Landa 28.08.2017
Gardi un skaisti! Ļoti patikama gaisotne <3
Toni 28.08.2017
Man par šauru, bet bija garšīgi.
Gunta 25.08.2017
Kvalitāte labā līmenī, kafija ļoti laba.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies