Dining
Trešdiena, 15. augusts Zenta, Dzelde un Zelda

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Trīs vienā - Home Restaurant & Bakery Prospekts 55

Dining.lv; Publicitātes foto

Jaunais Jūrmalas restorāns "Home Restaurant & Bakery Prospekts 55" neatrodas uz visu iemītās takas, bet gan nost no burzmas – Asaru prospektā 57, dzīvokļu kompleksā "Sky Garden" dažu minūšu gājienā no pludmales. Restorāns ir gaišs un plašs un uzreiz rodas iespaids, ka viss veidots pēc labākajiem viesmīlības standartiem.

Patiesībā "Home Restaurant & Bakery Prospekts 55" ir trīs vienā – konditoreja, vīna veikals un restorāns, kas cits citu papildina. Dominē siltas noskaņas, vienā telpas galā atrodas konditorejas zona, kas piemērota kafijas pauzei, vieglām uzkodām vai vienkārši, lai paķertu līdzi pa kādam kārumam. Telpas vidū ieskauts vīna veikaliņš, bet restorāna zālē darbojas atvērtā virtuve. Vietu restorānā ir pietiekami daudz, lai apmeklētāji justos ērti un viens otram netraucētu. Labsajūtas pamatā apetīti rosinoši krāsu toņi, daudz gaismas un tam visam pāri viesmīlīgs mājīgums.

Ēdienkarte ir vizuāli vienkārša un arī saturiski saprotama, ģeogrāfiski daudzveidīga ar pašmāju un klasiskiem Eiropas ēdieniem. "Home Restaurant & Bakery Prospekts 55" ir viss nepieciešamais – brokastis, kafija, picas, pastas, risoto, gaļa, zivis, starteri, deserti un, saprotams, arī vīni. Cenas Jūrmalas piedāvājumam atbilstošas, ne zemas, nedz arī pārmērīgi augstas. 


Ja picas restorānā bieži vien ir kā atkāpšanās ceļš, gadījumos, kad nekā cita nav, ko ēst, tad šeit picas ir viena no prioritātēm (nogaršojiet jūras velšu picu – 7.50 €) – patiešām garšīgi un svaigi. No uzkodām nogaršojām garneļu – avokado uzkodu (12.60 €). Maigs svaigā siera krēms ar kokteiļgarnelēm ietīts avokādo plāksnītēs. Mango salsa ēdienam pievieno kontrastu, taču glazētas tīģergarneles ir burvīgs punkts uz "i". Viesmīle mūs jau laicīgi pamudināja, ka bez deserta nu nekādi, un noteikti esot jānogaršo viens no mājas bestselleriem - kazas siera uzpūtenis ar vīģu ievārījumu un ogām (7.50 €). Pēc uzbūves vienkāršs deserts ar kontrastainu saldo vīģu un stingri uzputotu kazas siera krēma garšu. Kādam var būt par saldu, bet mums patika.

Lai gan restorāns ir jauns un vēl tikai ieskrienas, kopējais iespaids ir kvalitatīvs – nosvērta vide, pārdomāts un nostrādāts ēdiens plašām gastronomiskajām interesēm, laipna un, galvenais, cilvēcīga apkalpošana. "Home Restaurant & Bakery Prospekts 55"  lielā mērā ir kā hameleons, kas spēj pielāgoties viesu vajadzībām, līdz ar to restorāns vienlīdz labi var noderēt gan fiksai ieskriešanai uz kafiju vai smalkmaizītēm, gan pusdienām vai svinīgai vakara ēšanai.Home Restaurant & Bakery Prospekts 55

Jūrmala, Asaru prospekts 57
Tel. 25660035
Darba laiks: 10:00 - 22:00

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
SG 08.09.2016
Picas garšīgas.
Elīna 07.09.2016
Labs restorāns, tiešām. Salāti un deserts bija garšīgi, apkalpoja mūs labi un interjers arī patika. Var jau gribēties zemākas cenas, bet tur nebija sajūtas ka pārmaksā.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies