Svētdiena, 25. marts Māra, Mārīte un Marita

Brīvdienu brokastis

Sezonas prieki pop-art stilā

Šajā vasarā "Restorāns - klubs Sezona", ko pārvalda "Resto-rātors" restorānu grupa gan vizuāli, gan saturiski ieguvusi viegli flirtējošu popārta noskaņu. Vienojošais elements – izklaide pop-art stilā, kas sevī ietver gan izklaides programmu ar dzīvo mūziku un dīdžejiem, gan stilam atbilstoši piemeklētus ēdienus un dzērienus.

Lai gan terases tipa vasaras restorāns atrodas aktīvajā Vecrīgas daļā, kur garām brauc arī auto, atmosfēra tajā ir relaksējoša un vasarīgi gaisīga. Vēlamais restorāna efekts panākts terasi nedaudz "paceļot" uz augšu un sadalot to vairākās atpūtas zonās, izmantojot daudz košumaugu. Spriežot pēc aizņemtajiem galdiem, cilvēkiem patīk.


Šobrīd aktuāli ir viegli un ātri pieejami ēdieni, tādēļ "Sezona" ēdienkarte veidota izteikti vienkāršā, taču pievilcīgā manierē – fokuss uz dažādu veidu salātiem un burgeriem, ko papildina uzkodas un vasarīgi deserti. "Sezonai" piestāv laiska kopā būšana, jo šī ir vieta, kur satikties, iepazīties un sarunāties.

Porcijas "Sezonā" ir godīga izmēra, un karstā vasaras dienā gana var izrādīties arī ar vienu ēdienu. Ja būsiet divatā, viesmīļi pie glāzes kokteiļa vai atdzesēta vīna ieteiks uzkodas, turklāt glīti tās arī pasniegs. Cenas? Vecrīgas izklaides epicentram pilnīgi pieņemamas - divatā kvalitatīvi pavakariņot ar spilgti krāsainiem dzērieniem varēsiet par trīsdesmit četrdesmit eiro.Restorāns - klubs Sezona

Audēju iela 12, Rīga

Tel. 20232474

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Sole 14.08.2017
Vai pusdienas tur arī pasniedz?
badge

Piedāvājumi!

 
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...
hot Gavēņa ēdienkarte restorānā Memories

Gavēņa ēdienkarte restorānā Memories

Sākot ar 22. februāri restorāns Me ...
hot Gavēņa ēdienkarte Bon Vivant

Gavēņa ēdienkarte Bon Vivant

Gavēņa laikā beļģu alus krogā Bon ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies