Dining
Svētdiena, 21. janvāris Agnese, Agnija un Agne

Brīvdienu brokastis

Sezona atkal ir klāt!

Dining.lv; Publicitātes foto


Laukumā pie "Galerija Centrs", kur agrāk atradās autostāvvieta, darbu jau otro vasaru pēc kārtas sācis vasaras "restorāns - klubs Sezona", ko pārvalda "Restau Rateur" restorānu grupa, kas pārvalda arī labi zināmos restorānus "International", "Melnā Bite", "T73", kā arī "Bakeberry" un "Legend.Beach".

Lai gan terases tipa vasaras restorāns atrodas aktīvajā Vecrīgas daļā, kur garām brauc arī auto, atmosfēra tajā ir relaksējoša un vasarīgi laiska. Vēlamais restorāna vides efekts panākts terasi sadalot vairākās atpūtas zonās un izmantojot daudz košumaugu. Spriežot pēc aizņemtajiem galdiem, cilvēkiem patīk.

Ēdienkarti veido tradicionāls un pieprasīts piedāvājums, ar tieksmi uz daudzveidību. Visi ēdieni ir ar potenciālu kļūt par šīs sezonas bestselleriem - aukstās (ne tikai) zupas, salāti, dažādi burgeri, steiki, grilētas zivis, uzkodu plates gan pie vīna, gan alus un, pašsaprotams, arī deserti vasarīgās noskaņās.


Dzērienu kartē atsevišķa sadaļa atvēlēta dažādiem bezalkoholiskajiem dzērieniem, arī alkoholiskie dzērieni pieejami visām gaumēm, vīna kartē pārsvarā sezonāli vīni, lai gan ir arī pilnmiesīgi sarkanvīni un porti.

Porcijas Sezonā ir godīga izmēra, un ar divām kārtām vajadzētu būt gana. Ja būsiet divatā, viesmīļi pie glāzes kokteiļa vai atdzesēta vīna jums ieteiks uzkodas diviem, turklāt glīti tās pasniegs. Cenas? Vecrīgas izklaides epicentram pilnīgi pieņemamas, divatā kvalitatīvi pavakariņot varēsiet arī par četrdesmit piecdesmit eiro.Restorāns - klubs "Sezona"

Audēju iela 12, Rīga
Tel. 20232474
Darba laiks: 12:00 –- 24:00
Piektdien, Sestdien: 12:00 –- 03:00

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
badge

Piedāvājumi!

 
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies