Svētdiena, 25. februāris Annemarija un Alma

Brīvdienu brokastis

Seno mūru ieskautā Konventa terase Jāņa sētā

Dining.lv; Publicitātes foto

Vecrīgas Jāņa sēta ir kā neliela oāze starp vecpilsētas mūriem un bruģētajām ieliņām, kur var noslēpties no apkārtējās steigas un uz brīdi izbaudīt klusumu un mieru.

Vieta pati par sevi ir tiešām romantiska, senie Jāņa sētas mūri terasei piešķir krietnu senatnīgas auras devu.

Vēsākā laikā Konventa Terasē pieejamas sildlampas un pledi, kas uzturēšanos vasaras dārzā padara patīkamu un ērtu. Patiešām laba vieta, kur paslēpties no gājēju pūļiem vai auto trokšņiem, un mierīgi paēst vai pasēdēt pie glāzes atvēsinoša dzēriena (vai arī sildoša, ja mūsu vasara atkal kaut kur aizklīst).


Kas attiecas uz ēšanu, tad Konventa terase spiež uz klasiskām vērtībām. Tādi pašmāju dižpārdokļi kā aukstā zupa, siļķes fileja, cūkas karbonāde vai pelēkie zirņi ar speķi te ir lielā cieņā. Cenas - pieņemamas, ja ņem vērā vietu, kurā atrodies. Uzkodas – no 2.50 €, salāti – no 4.00 €, zupas – no 4.90 €, pamatēdieni – no 5.90 €, deserti – no 4.90 €.

Piedāvājums kopumā orientēts uz pieprasījumu, tādēļ ēdieni visiem ir labi zināmi un pazīstami - Cēzara salāti, liellopa burgers, laša un liellopa steiki kas tik vēl ne. Bet, ja tomēr sagribas ko neikdienišķu, var nogaršot ķiploku sviestā ceptus vīngliemežus vai, teiksim, medījumu asinsdesu. Ja esat bariņā, nevelciet garumā, un uzreiz pasūtiet uzkodu plati. Ja par dzērieniem, tad Jāņa sētas terase akcentu liek uz Lielvārdes, Lāčplēša un čehu Krušovice brūvējumiem, bet vīnu sortimentā plaša ģeogrāfija ar uzsvaru uz viegli baudāmiem dzērieniem par saprātīgu un godīgu cenu.Konventa terase

Jāņa sēta, Rīga

Tel. 67087580

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
badge

Piedāvājumi!

 
hot Gavēņa ēdienkarte Bon Vivant

Gavēņa ēdienkarte Bon Vivant

Gavēņa laikā beļģu alus krogā Bon ...
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies