Dining
Svētdiena, 21. janvāris Agnese, Agnija un Agne

Brīvdienu brokastis

Restorāns Baltezera krastā

Teksts: Dining.lv; Publicitātes foto


Viesnīcas „Baltvilla” restorāns atrodas ārpus Rīgas, taču tik tuvu pilsētai, ka sasniedzams ar auto dažu minūšu laikā. Garām nepabrauksi, jo jau pa gabalu redzams reklāmas stends. Braucam iekšā.

Jaukā brīvdienas pēcpusdienā restorānā virmo relaksējoša gaisotne, aizņemti vairāki galdiņi, atstājot pietiekamu izvēli, kur sēdēt. Viesmīles smaidīgi apsveicinās ar katru apmeklētāju un uzreiz piedāvā palīdzēt izvēlēties galdu. Galdi ir ērti izvietoti un viesi restorānā jūtas komfortabli un viens otram netraucē.

Restorāna interjers siltos krāsu toņos ir atturīgi elegants. Dienas laikā gaisma caur lielajiem logiem rada plašuma sajūtu, bet netraucētais skats uz ezeru rada vēlmi uzkavēties pēc iespējas ilgāk. Dabas klātbūtne restorānā izteikti jūtama vasaras sezonā, kad tas saplūst ar ezera ainavu un priežu meža smaržu.Pēc mirkļa klāt ir arī ēdienkarte - pamatīgi ievākota, tāda, kuru jūt. Viesmīle nevilcinās piedāvāt dzērienus un rada iespaidu, ka esam gaidīti. Viesmīļu sniegums kopumā ir atturīgs, taču centīgs un gādīgs.

Ēdienu „Baltvillā” ir daudz, lielākoties klasika un vispārpieprasīti nosaukumi – Cēzara salāti vairākās variācijās, laša tartars, dažādas pastas, gaļa, zivis un deserti ar Tiramisu (4.00 €)  un Creme Brulē (2.50 €) priekšgalā. Simpatizē pavāru centieni klasiskiem un zināmiem ēdieniem piemeklēt rozīnītes, piemēram, laša tartars (7.00 €) „Baltvillā” ļoti labi garšo ar kafijas ruma krēmu, bet truša gaļai (12.00 €) piestāv kazeņu muss ar mārrutku-ķiploku mērci.

Rezumējot nākas secināt, ka „Baltvillā” ir ļoti pārdomāts cenas un kvalitātes balanss, kas daudzos restorānos pieklibo, arī porcijas ir iepriecinoša izmēra. Ja vēlaties saturīgi paēst un izbaudīt labi zināmus ēdienus, tad vērts sēsties auto un mērot dažu minūšu braucienu līdz Baltezeram. It īpaši vasarā, kad vakaros no terases vērojams burvīgs saulriets.Restorāns Baltvilla

Baltezers, Senču prospekts 45
Tel. 67840640

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
badge

Piedāvājumi!

 
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies