Dining
Svētdiena, 21. janvāris Agnese, Agnija un Agne

Brīvdienu brokastis

Restorāna Mute atklāšana

Teksts: Dining.lv; Foto: MUTE

Ar svinīgu atklāšanas pasākumu Tērbatas ielā 63 atklāts restorāns „Mute”. Jaunā restorāna koncepcijas autori to nodēvējuši par garšu laboratoriju, kurā nepiespiesti un nepretenciozi nodoties baudas sajūtu priekiem.

„Mutes” virtuve balstīta uz vienkāršu un patiesu garšu kompozīciju, un galdā tiek celts teju viss, kas Latvijas zemē un ūdeņos dabonams. Tikpat patiess ir restorāna intejrers – ar atkailinātām sienām un ventilācijas šahtām, lampām, kas brutāli karājas vados un daudz, daudz zaļumiem. Būtiska loma atvēlēta gaisotnei, ko veido paši restorāna apmeklētāji.


Nesamākslotas brokastis ar dažādiem olu ēdieniem un garšīgu rīta kafiju, gardas pusdienas un nesteidzīgas, patiesi baudāmas vakariņas – tāds ir „Mutes” ikdienas režīms.Restorāns "Mute"

Tērbatas iela 63

Tel. 26003636

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Ilze 18.02.2015
Restorāna apmeklejums lika vilties un otreiz neatgriezīšos. Interjērs moderni atturīgs, apkalpošana patīkama, bet par ēdienu, kas ir viena no galvenajām labas garšas pamatvērtībām mani pievīla. Cenas pret kvalitāti un saturu stipri par augstu. Ja Cēzara salāti maksā 12,0Eiro, nu piedodiet! Cūkas pavedēre garšīga, bet asinsdesa ar dārzeņiem un brūkleņu mērci pa 12,-Eiro ir parodija: pirmkārt dārzeņus atnesa piededzinātus, otrkārt, ja dārzeņi skaitās tikai saldais kartupelis standziņās, tad pavāram pietrūka izdomas.
Vineta 14.01.2015
Patīkama apkalpošana, nav pārāk uzbāzīga, smaidīgs personāls. Garšīgs ēdiens, iesaku cūkas pavēderi ar asinsdesu. Gaumīgs interjers, patīkama atmosfēra.
Pēteris 03.12.2014
ģimenēm nedraudzīga iestāde, jo mazākajiem vnk nav ko ēst.... izņemot kartupeļu daiviņas, kuras pasniedz pārkaisītas ar labi daudz pipariem.... kā arī, salīdzinoši, dārgi un nemājīgi....
Linda 23.11.2014
Patīkama vieta, kur pēc pirmās maltītes rodas sajūta, ka gribēsies atgriezties vēl un vēl. Interesantas garšu kombinācijas, tajā pašā laikā nav aizmirsts par ēdiena pamatvērtībām - labas kvalitātes izejvielām un pareizu pagatavošanas tehniku. Lieliska cūkas pavēdere ar asinsdesu, paipala ar apelsīnu. Creme brulee porcija pietiktu uz 2 vakariņotājiem :) Apkalpošana laipna, bet ne uzbāzīga. Uz vietas nopērkama maizīte līdzņemšanai, kuru cep maiznieks ik rītu.
Ģirts Forands 27.09.2014
Bieži gāju pa dienu garām. Beidzot nolēmu atnākt pavakariņot. Ļoti laba un jauka vieta, savs stils un atmosfēra. Ļoti garšīgi ēdieni, saldie fantastiski. Nogaršojiet Malduguns alus darītavas alu, īpaši zaļā bise. Nākšu vēl. Paldies
st 07.08.2014
Lauku vistas krūtiņa ir fantastiska. Tik labi pagatavotu vistas gaļu nebiju vēl ēdis.
Elmārs 07.08.2014
Biju aizgājis. Nesaprotu, par ko vis tur tā fano? Ok, interjers oriģināls, bet daudzi restorāni cenšas uztaisīt interesantu interjeru. Ēdienkarte parasta, nekā tāda tur nav. Vienkāršs un parasts ēdiens, kas neizraisa emocijas.
Iluta 21.07.2014
Lielisks restorāns un ļoti garšīgi. Mums patika tā vienkāršība, kas tur valda.
Sanita 10.07.2014
Labrāt apskatītu kaut kur ēdienkarti, lai saprastu kādas tur cenas.
ahaaa 09.07.2014
Vai veģetārajos restoranos vienreiz kāds padomās par gaļēdājiem!? vai atkal visi ēdieni tikai no zaļbarības!!!!
Lelde 08.07.2014
Vai pārmaiņas pēc par veģetāriešiem arī ir padomāts? Vai visi pamatēdieni ar zivīm un gaļu?
Gunča 08.07.2014
Vai ēdienkarti arī var kaut kur ieraudzīt?
badge

Piedāvājumi!

 
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies