Dining
Svētdiena, 21. janvāris Agnese, Agnija un Agne

Brīvdienu brokastis

Piecas vietas, kur aizvest vīrieti!

Dining.lv; Publicitātes foto


Gadu no gada mīlnieku svētku laikā aktualizējas jautājums – kur aizvest savu sirdsāķīti...? Pierasts, ka vakariņās vīrieši aicina sievietes un restorānus tādās reizēs viņi izvēlas pēc principa „lai dāmai patiktu”. Tomēr ne mazums sieviešu labprāt iepriecina arī savus vīriešus, jo īpaši tā dēvētajā vīriešu dienā.


Tagad, kad gaisā var sajust pavasari un mīlestības svētki turpinās pilnā sparā, dining.lv nolēma iztēloties situāciju, kad sieviete uz restorānu vēlas uzaicināt vīrieti, nevis otrādi. Dažai labai uzdevums var izrādīties ne no tiem vieglākajiem, taču viens ir skaidrs īsts vīrietis spēs novērtēt jebkuru dāmas izvēli. Tam nav jābūt futbola mačam pie alus pintes īru krogā vai vakariņām boulinga zālē, tādēļ piedāvājam piecas idejas, kurp doties, ja futbols un alus nav vienīgais, ko jūsu vīrietis pieņem par labu esam.


Drošs numurs - Bon vivant


Mēdz teikt, ka nedzērājiem un svara vērotājiem īstā beļģu krogā nav ko darīt, tādēļ nav šaubu, ka arī vienīgais īstais beļģu krogs Rīgā - "Bon vivant" ir kā radīts īstiem vīriešiem. Autentisks un plašs, pretēji šaurajiem Vecrīgas ķieģeļu puspagrabiem. Interjerā neskaitāmi senatnīgi sadzīves priekšmeti, melnbalti foto, kartes un beļģu alus reklāmas pie sienām ne tikai rada vajadzīgo atmosfēru, bet piedāvā arī gluži vai ekskursiju Beļģijas krogu kultūras dzīvē. Ideāli, ja garšo mīdijas. Oriģināla un romantiska var izrādīties ideja pasūtināt tradicionālās beļģu desas, kuras "Bon vivant" pasniedz garumā sākot no pusmetra. Steikiem un citiem ēdieniem tiek ieteikta piemērotākā beļģu alus šķirne, kas, kā Beļģijā pieņemts, tiek pasniegta īpašās, konkrētajai šķirnei paredzētās glāzēs. Jā, var sanākt padārgi, bet kurš tad jūtu uzplūdā naudu skaita?

Adrese: Mārstaļu iela 8Ja patīk ķiploks - Ķiploku krogs


Ķiploks ir viens no tiem garšaugiem, kas izraisa galēji pretējas sajūtas – no baudas līdz riebumam un "Ķiploku krogs" var izrādīties vieta ne katram. Īpatņiem, kam ķiploku aromāts uzdzen nelabumu, aizliegts. Visiem pārējiem garšas bauda garantēta. Mīlīgs interjers ar senatnīgiem reklāmplakātiem, tumšām mēbelēm un sienas lampām. Pārāk šauri, jo īpaši vakaros. "Ķiploku krogā" pusdienas vai labas vakariņas var izbaudīt ar prieku –- ēdienu receptes oriģinālas, ar smalkām niansēm –- cepti gliemeži ar ķiploku - garšaugu sviestu maksā 5.20 €€, ķiploku soļanka – 5.00 €€, bet ķiploku parfē ar ogu mērci – 4.40 €€. Tas, ka ķiploki pievienoti teju jebkam un smērējami arī uz maizes, nenozīmē, ka pēc maltītes būs jāstaigā vaļā muti. Turklāt līdz ar rēķinu tiek atnests pētersīļa laksts košļājamās gumijas vietā.

Adrese: Jēkaba iela 3/5 (ieeja no Mazās Pils ielas)

Garāža, kas patiks arī sievietēm


Tā nu ir sagadījies, ka vēl viena vieta, kur vērts aizvest savu mīļoto, atrodas turpat netālu - Aldaru ielā, un tas ir krogs "Garāža". Ieteicama izvēle, ja garāža ir vīrieša otrās mājas. Pretēji nosaukumam, šeit nenāk autoatslēdznieki vai veči, kas to tik vien dara, kā apspriež savus piedzīvojumus ar fotoradariem. Auto tēma krogā iedzīvināta neuzbāzīgā formā un patiks arī sievietēm. Ja vīrietis spēj novērtēt ko vairāk par kotletēm, tad ēdienkarte pilnīgi noteikti neliks vilties. Dažam labam "Garāžas" apmeklējums var izrādīties starta punkts jaunām un aizraujošām attiecībām ar ēdienu. Turklāt "Garāžas" bārmeņi pēdējā laikā nopietni pievērsušies viskija atlasei, un tagad tur var atrast arī pa kādam unikālam viskija eksemplāram, ko citviet ar uguni neatradīsi. Pilnvērtīgām vakariņām ar dzērienu vienam jārēķinās ar kādiem trīsdesmit eiro. Sirsnīgs ieteikums –- savlaicīgi rezervējiet galdu!


Adrese: Aldaru iela 10

Gaļēdājiem - Ribs & Rock


Jebkuram vīrietim asinīs ir roks un tikai retais spēs atteikties no kārtīgas portijas steika gaļas, tādēļ pierakstiet šos divus "R" – "Ribs & Rock". Stilistiski vīrišķīgs interjers ar akcentu uz nosvērtu, nedaudz ķecerīgu dzīvesveidu - ar tumšām krāsām, izgaismotiem roka dzīvesveida aksesuāriem un ģitārām pie sienām. Patiks vīrietim ar stabilu dzīves bagāžu, tādam, kas zina, ko grib un prot baudīt dzīvi. Ja tavam mīļotajam mīlestība iet caur vēderu, tad gatavojies uz pieklājīgiem tēriņiem (jārēķinās ar vismaz 30-40 €€ vienam), jo šajā gaļēdāju paradīzē viņš ēdīs daudz un dikti.


Adrese: Kaļķu iela 8

Tinto, ja garšo vīns


Trāpīsi desmitniekā, ja vīrietis prot novērtēt vīna pasaules krāšņumu. Bet, ja viņš pieradis pie alus, izmanto iespēju un pamēģini viņu pierunāt uz glāzi vīna, kas zin, varbūt nostrādā. "Tinto" ar savu īpašo diskrēto šarmu patiks cilvēkiem ar labu kino un stila gaumi. Ja vīns neiet pie sirds, ir arī drošs atkāpšanās ceļš – Valmiermuižas alus. Ideāli piemērota vieta, ja atminaties veco kino kafejnīcu zem unikālā neorokoko stila kinoteātra. Arī paēst te var labi, ir gan tapas un visvisādas uzkodas, gan gruntīgāki pamatēdieni un saldie dzīves garšas uzlabošanai. Turklāt, ja labi grib, var iekļauties arī divdesmit eiro robežās (vienam).


Adrese: Elizabetes iela 61

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
badge

Piedāvājumi!

 
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies