Dining
Trešdiena, 17. oktobris Gaits un Karīna

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Mio jaunākais brālis - Vill amor

Dining.lv; Publicitātes foto

Reti par kādu jaunatvērtu restorānu pilsētā izdodas uzzināt pateicoties labierīcībām. Tieši tā gadījās ar jauno "Vill amor" – nebūdams vēl atvērts, tas jau bija pamanījies ne vien iekļūt, bet arī uzvarēt "labāko labierīcību topā". Taču, ne jau par labierīcībām ir stāsts, bet par atmosfēru, romantiku un ēdienu.

Tiem, kuri vēl nezina – šis ir turpat pāri ielai esošā "Mio" jaunākais brālis un dzirdēts spriežam, ka "Vill amor" tas pats "Mio" vien ir, tikai daudz plašāks un "vakarīgāks". Nevar nepiekrist, jo te saimnieko tie paši ļaudis un romantiskas sajūtas te var iegūt līdzvērtīgās devās kā pie vecākā brāļa "Mio".
"Vill amor" pilnībā atspoguļo savu nosakumu – romantisks līdz sīkumam. Viesistabas stila interjers, kas piepildīts ar visvisādiem antikvariātu aksesuāriem, paklājiem, grāmatplauktiem un telpaugiem, veido patiešām idillisku noskaņu. Arī ēdienkarte, līdzīgi kā "Mio", sevī ietilpina gan Vidusjūras vieglumu, gan pašmāju pamatīgumu. Lai gan nav iztikts bez Rīgas restorānu dižpārdokļiem, izvēle kopumā atšķiras no ierastā.

"Vill amor" patiks jūras velšu baudītājiem, jo mīdijas, tuncis, lasis, tāpat kā jūras ķemmītes un Vidusjūras zivju zupa te esot lielā cieņā. Gaļas ēdienu sadaļā nav citur ierastās cūkgaļas, vistas un liellopa gaļas ēdienu proporcijas, tā vietā šefs Aivis Onzulis vēlas, lai viņa klienti nogaršo vērša gaļu, teļa vaigus, pīli vai, teiksim, jēra steiku. Cenas nav no zemajām - ja aprobežosieties ar pastu un pirmo vai desertu, tad iekļausieties 20-25€ robežās, bet, ja jūras veltes un steiki ir jūsu ikdiena, par maltīti ar vīnu divatā jārēķinās vismaz ar kādiem septiņdesmit eiro un vairāk.


Restorāns "Vill amor"
Blaumaņa iela 28, Rīga
Tel. 27310212

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Andris Bumbieris 24.04.2016
Lēts mēsls, mēģināts uztaisīt dārgi un glauni, bet nevar noslēpt īlēnu maisā :) Atkal jūtams "perebors" ar kruzuļiem, viuzļiem un lētiem leļļu sūdiem. Īpašnieki laikam dzīvo leļļu mājiņā un nav vēl izslimojuši bērnību :) Vienīgais pluss un atrašanās vieta, ēdiens parasts, cenas augstas, personāls kā kafejnīca, ne kā restorānā!Labāk tad naudu tērēt Innocentā, vai Čarlstonā!
Fišers 06.04.2016
Šis ir tāpat kā ar Holivudas filmām - reti, kad otrā ir labāka par pirmo. Ja Mio šarmē, tad šitas štancē. Acīmredzot pietrūkst jaudas, lai vienlīdz labi uzturētu divus restorānus.
gourmet 08.03.2016
mesto tak sebe, na odin raz, libo popitj vino s kompaniej, Mio namnogo luchshe
Andris 29.02.2016
Biju Bizarre uz Audeju ielas 8, ar trim draugiem, panemam katrs pa steikam , un vinam ar saldo un ieklavamies 70euro :) vot i paluchai Zamene
Zemene 24.02.2016
Divatā pasēdējām, samaksājām 70 eur. Un paēduši līdz galam arī nebijām.
Julie 23.02.2016
Mīdijas baltvīna mērcē bija ļoti garšīgas.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies