Svētdiena, 25. februāris Annemarija un Alma

Brīvdienu brokastis

Locale - vietējie produkti internacionālā izpildījumā

Teksts: Dining.lv; Publicitātes foto

Jaunais „Locale” ir mūsdienīgs un askētisks restorāns vairākos stāvos ar viegli akcentētu elegances noskaņu. Telpas ir ļoti plašas un gaišas - pirmais stāvs ar plašu vasaras terasi noderēs, ja vēlaties papusdienot, nobaudīt rīta kafiju vai ieturēt pēcpusdienas deserta pauzi, savukārt dziļākā telpas daļa un zāles pārējos stāvos vairāk piemērotas netraucētai maltītei. Kopumā restorāns veidots pieprasītā manierē, uzsvaru liekot uz modernismu un funkcionalitāti.

Restorāna nosaukums nemelo – tā koncepcijas pamatā ir pašmāju sezonālie produkti, kurus starptautiskā pavāru komanda pasniedz progresīvā manierē. „Locale” pārliecība ir neapskaužama – jo īsāks produktu ceļš līdz galdam, jo gardāka maltīte. Nevar nepiekrist, to apliecina arī kvalitatīvi pagatavotie ēdieni, kuru pamatā ir Latvijā pieejami labumi.


Restorāna šefpavārs ir no Itālijas - Andrea Bressan, būdams Latvijas produktu patriots un lielisks pavārmeistars, viņš savā ēdienu koncepcijā apvienojis sezonālus vietējos produktus ar starptautisku pieredzi un skatījumu uz kulinārijas lietām. Savukārt Emmanouil Chatzidakis no Grieķijas restorānā atbild par konditorejas sniegumu un ir pārliecināts, ka ēdienam ne tikai jāgaršo brīnišķīgi, bet jāsniedz bauda arī acīm. Viņš pats smej, ka viņa desertus klienti vispirms ēd ar mobilajiem tālruņiem un tikai pēc tam ķeras pie deserta dakšiņas.

„Locale” ēdienu piedāvājums ir ļoti plašs un daudzveidīgs. Ja piederat pie tiem, kam patīk paēst „uzkožot”, der ķerties klāt tapu un pinčo uzkodu klāstam, bet Latvijas produktu cienītāji ēdienkartē novērtēs Latvijas delikatešu sadaļu ar aktuāliem sezonas ēdieniem no Latvijas zemes un ūdeņiem. Piemēram, zivju asorti (19.70 €) ir gan mazsālīts lasis, gan sviesta zivs, gan ceptas reņģes marinādē, bet sieru izlasē ar ziedu medu un dārzeņiem (10.50 €) iekļauti arī tādi pašmāju ražojumi kā mīkstais pelnu siers un siers ar linsēklām.

Pamata ēdienkartē Eiropas lejasgals satiekas ar Latvijas produktiem un tāda arī ir šī restorāna galvenā būtība. Brusketas ar marinētām reņģēm, humuss no pelēkajiem zirņiem, jēra karē ar kolrābi un olīvām vai, piemēram, Kazas siera krēms ar pekanriekstiem un svaigām zemenēm ir tikai pavisam neliela daļa no oriģinālajiem produktu salikumiem.


Restorāns "Locale"
Grēcinieku iela 8
Tel. 66119677


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Ince 14.07.2014
Dikti plašs restorāns, tāpēc var izskatīties patukšs, toties ēst gan tur ir ļoti garšīgi. Un apkalpoja centīgi.
badge

Piedāvājumi!

 
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...
hot Gavēņa ēdienkarte Bon Vivant

Gavēņa ēdienkarte Bon Vivant

Gavēņa laikā beļģu alus krogā Bon ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies