Svētdiena, 25. marts Māra, Mārīte un Marita

Brīvdienu brokastis

Jaunais restorāns Sushi Ko - mūsdienīgs un askētisks

Dining.lv; Foto: Dining.lv

Jaunais Pārdaugavas restorāns "Sushi Ko" Bowlero centrā visādā ziņā ir uz pieprasījumu orientēts restorāns – vizuāli askētisks, mūsdienīgs, ar galveno uzdevumu radīt komfortablu vidi kvalitatīvai maltītei. Lai gan mēbelēs dominē tumšie toņi, restorāns ir gaišs, galdi ērti izvietoti gar plašajiem logiem un viesi viens otram netraucē.

"Sushi Ko" galvenā vērtība ir tā saturiskā kvalitāte, un, lai gan nosaukums var mudināt uz suši izēšanos, te pieejami arī dažādi ēdieni no Āzijas reģiona. Par kulinārijas standartiem atbild šefs Elvis Pūce, bet suši sortiments ir meistara Jevgēņija Blagija pārziņā. Abi kungi nav pirmo reizi ar pīpi uz jumta un saprot, ko klients vēlas, tādēļ nav nekāds pārsteigums, ka "Sushi Ko" pāris nedēļu laikā kopš atvēršanas pamanījušies pie sevis uzņemt viesus no dažādām pilsētas daļām.


"Sushi Ko" suši klāsts ir daudzveidīgs un demokrātisks, suši pieejami vairāk kā 80 dažādos veidos – klasiskie maki, karstie suši, gunkani, sašimi, nigiri, temaki un kādi tik vēl ne. Ja par cenām, tad, piemēram, Sake Philadelphia maki ar lasi, avokado un sieru maksā 5.00 €, bet asie Spicy Tekka maki ar tunci un aso mērci maksā 4.50 €. Cenas kopumā samērīgas, dārgākā opcija ir Dragon maki (12.50 €) ar gurķi, masago ikriem, gurķi, karalisko krabi, zuti un unagi mērci. Starp citu, nedēļas nogalēs no piektdienas līdz svētdienas pēcpusdienai "Sushi Ko" strādā visu diennakti un suši (ne tikai) var ēst, kad vien ienāk prātā.

"Sushi Ko" ir laba alternatīva apkārtnes ēstuvēm, jo īpaši, ja mūsu izpratnei pielāgotie asie Āzijas ēdieni iet vairāk pie dūšas kā burgeri, karbonādes vai kotletes. "Sushi Ko" versija par taizemiešu Tom Yum zupu (8.50 €) ir izteiksmīga, ar jūtamu kokosa un čili dominanci. Buljons ir tik pašpietiekams, ka kalmāra gredzeni tajā pat varēja arī nebūt. Arī grilētais lasis otrajā ar smalki sagrieztiem dārzeņiem garšo labi, un porcijas izmērs abos gadījumos neliek vilties. Ar diviem ēdieniem pilnīgi pietiek, lai prom nebūtu jāiet puspaēstā noskaņojumā.


Restorāns "Sushi Ko"
Lielirbes iela 27 (Bowlero centrā)
Tel. 26262626


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
arina 22.05.2016
Незабываемые суши, таких мы еще не проьовали в Риге!
Pēcis 19.05.2016
Interjers labs, suši garšīgi, bet apkalpošana gan lēna. Ilgi gaidījām.
badge

Piedāvājumi!

 
hot Gavēņa ēdienkarte Bon Vivant

Gavēņa ēdienkarte Bon Vivant

Gavēņa laikā beļģu alus krogā Bon ...
hot Luksemburgas vīna vakariņas Valtera restorānā

Luksemburgas vīna vakariņas Valtera restorānā

28. martā Valtera restorānā viesos ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies