Svētdiena, 25. februāris Annemarija un Alma

Brīvdienu brokastis

Jaunais Lāčplēša ielas alus nams - Bierhaus

Dining.lv; Foto: Normunds Norenbergs

Skaidra lieta, ka alus restorāni pie mums nav nekas jauns, taču jaunais Lāčplēša ielas „Bierhaus” pie lietas ķēries nopietni. Tik nopietni, ka vienā no zālēm ierīkota neliela alus darītava.

„Bierhaus” darbojas pavisam nesen un turpina vēl ieskrieties. Mūsu viesošanās reizē restorānā pusdienoja apkārtnes darba ļaudis (darba dienās ir dienas piedāvājumi), gaisotne – atturīgi neitrāla. Interjers veidots klasiskās kroga noskaņās - daudz koka, silti krāsu toņi, neuzkrītošs apgaismojums. „Bierhaus” ir vairākas zāles - pirmā vairāk piemērota pasēdēšanai pie alus glāzes vai īsai pusdienu pauzei, vidējā zāle ar bāru noderēs, ja esat uz ilgāku palikšanu, savukārt trešā zāle dziļumā piemērota, ja gribat paslēpties.

Bārs „Bierhaus” ir ne mazāk svarīgs par pašu alus brūzi, galu galā, ja reiz alus restorāns, tad alus sortimentam jābūt labākam kā ierindas krogā. Izlejamo alus krānu rinda pagaidām vēl nav gluži metros mērāma, bet saimnieki sola alus klāstu papildināt ne vien ar pašu brūvējumiem, bet arī ar dažādiem importa miestiņiem. Patīkama nianse – virs alus krāniem neatradīsiet lielo darītavu logo, tātad – fokuss uz mazajām alus darītavām. Pagaidām pa tērauda caurulēm līst vairāku veidu „Malduguns” brūvējumi (no 2.20 €), ir arī sabrūvēti miestiņi no Igaunijas (no 2.60 €), pudelēs pieejams arī alus no Beļģijas, Skotijas, Vācijas u.c..


Ēdienkarte veidota ar domu par restorāna kvalitāti, tematiski jūtams neliels vācu virtuves akcents ar vācu desiņām dažādās variācijās (cūkgaļas, jēra, liellopa, vistas), Švarcvaldes salātiem un gruntīgiem vācu stila gaļas ēdieniem. Cūkgaļas un liellopa gaļas desiņas “zehr gut” ar sautētiem kāpostiem (9.45 €) garšoja labi, arī uzkodas ar vistu spārniņiem (4.50 €) un vistu sirsniņām (3.50 €) atstāja vērā ņemamu iespaidu. Porcijas – standarta.

Ēdienkarte kopumā visai plaša, ir arī pieprasītā Latvijas restorānu klasika – grieķu un Cēzara salāti (no 5.50 €), tomātu krēmzupa (4.50 €), steiks (16.00 €), karbonāde ar kaulu (9.50 €) un siera kūka. Ja gribas kārtīgi izēsties, var pievērst vērību šefpavāra ieteikumiem – tur atradīsiet cūkas stilbu, jēra kāju un pat veselu piena sivēnu.


Alus restorāns "Bierhaus"
Lāčplēša iela 12
Tel. 67745030

Darba laiks: 12:00 - 23:00

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Diana 20.10.2016
Biznesa pusdienas 5,50 eur. Zupa vai salāti+pamatēdiens, dzēriens un maize. No 12:00 līdz 17:00. Laba vieta https://www.facebook.com/bierhaus.lv/
Irina Nik 29.06.2015
Pusdienu piedāvājumu var aplūkot Facebook lapā: https://www.facebook.com/bierhaus.lv?fref=ts
alus vēders 17.06.2015
Alus izvēle vēl krietni jāuzlabo.
No rajona 08.06.2015
Bijām pusdienās un bija ok. Atnesa ātri, paēst varēja un normāla cenas.
Zigis 29.05.2015
Vēl pie daudz kā jāpiestrādā!
Aigars Ulmanis 20.05.2015
Kur var redzēt pusdienu dienas piedāvājumu?! Kādā cenā!?
alus vēders 20.05.2015
Un kad tad būs gatavs tas pašu alus?
badge

Piedāvājumi!

 
hot Gavēņa ēdienkarte Bon Vivant

Gavēņa ēdienkarte Bon Vivant

Gavēņa laikā beļģu alus krogā Bon ...
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies