Ceturtdiena, 21. jūnijs Emīls, Monvīds un Egita

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Jaunā Andrejsalas intriga - Riga Sunset Lounge

Dining.lv; Publicitātes foto

Restorānu pieblīvētajā Andrejsalā šovasar parādījusies jauna intriga – tur atvērts jauns restorāns ar šai pilsētas daļai atbilstošu nosaukumu "Riga Sunset Lounge". Jaunais restorāns izveidots vairākos līmeņos ar plašu vasaras atpūtas zonu, restorāna zāli iekštelpās un šūpuļtīkliem jumta stāva terasē. Interjerā dominē mūsdienīgs minimālisms dzīvespriecīgi gaišos toņos ar plašiem logiem un viegluma sajūtu kokmateriālos.

Vietu "Riga Sunset Lounge" tiešām netrūkst, jo īpaši vasarā un tas var izrādīties noderīgs sabiedrotais dažādās dzīves epizodēs - ballītēm un svinīgām pasēdēšanām, dienas vai vakara maltītei jeb vienkārši kopā būšanai pie glāzes veldzējoša dzēriena. Pulsējošo un reizē arī laisko ostmalas atmosfēru ceturtdienās un nedēļas nogalēs papildina dažādu stilu mūzika gan dzīvajā, gan dīdžeju izpildījumā.

Pēc aculiecinieku stāstītā, saulrieti jaunajā izklaides vietā ir patiešām skaisti, jo īpaši labi tie vērojami no vasaras terases, taču nav jau gluži tā, ka uz Andrejostu vērts doties tikai dēļ saulrieta. "Riga Sunset Lounge" viesus uzņem arī pa dienu ar plašu un pārdomātu ēdienkarti. Šefs Arnis Ansons pelnījis uzslavas par niansētajiem un rūpīgi nostrādātajiem ēdieniem, atsevišķs stāsts ir par viņa komplimentiem jeb amuse bouche - tie savu uzdevumu izpilda par visiem divsimts. Var jau, protams, ironizēt par tā dēvētajiem Instagram ēdieniem, tomēr, ir patīkami, ja tev pasniedz vārda tiešā nozīmē skaistu ēdienu, vienalga, tas ir kompliments, deserts vai uzkoda. Beigu galā, mēs taču vispirms ēdam ar acīm.


A la kartes ēdieni lielākoties ir labi zināmi, taču ar rozīnīti, piemēram, ja laša tartars, tad absintā marinēts... ja teļa vaigi, tad dzērvenēs un sarkanvīnā sutināti, turklāt viss glīti pasniegts. Kamēr vasara vēl nav atdevusies rudenim, der pievērst vērību grila ēdienkartei – tur izvēlei sarindoti visvisādi sulīgi labumi ar ribeye steiku, jēra rump gabalu, tunci, tīģergarnelēm un ko tik vēl ne ierindā.

Cenu ziņā "Riga Sunset Lounge" nav no lētā gala, taču jāņem vērā, ka sajūtas un kvalitāti, ko saņemsiet, par pāris eiro nopirkt nevar. Maltīte vienam, ja neēdīsiet dienas piedāvājumu, izmaksās no desmit eiro uz augšu. Un skats no restorāna uz Daugavu – nenovērtējams.


Restorāns "Riga Sunset Lounge"
Andrejostas iela 2-k9
Tel. 25727021
Darba laiks: 12:00 - 24:00
Piektdien, sestdien: 12:00 - 05:00
Svētdien: 12:00 - 23:00

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Sančo 14.10.2016
Lētāk kā akvalunā, bet ne sliktāk.
Dāgs 03.10.2016
Pusdienlaikā diezgan lēni apkalpoja, lai gan ēdiens (cūkgaļa) bija garšīgs.
Uldža 28.09.2016
Un ko ziemā? Skata nebūs, ārā auksti. Par pilnīgi citu vietu pārvērtīsies.
Samanta 13.09.2016
Skats super, salāti bija garšīgi, bet apkalpošana gan bija lēna. Ieteiktu tam pievērst uzmanību, jo stundu gaidījām.
Selīna 29.08.2016
Laba vieta. Ēdieni garšīgi, lai gan padārgi, atmosfēra svētdienīga. Vienīgi personāls varētu vairāk smaidīt :)

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies