Dining
Otrdiena, 25. septembris Rodrigo un Rauls

Vecrīga

Centrs

Pārdaugava

Citur

Mārupe

Iepazīstam Kaspara Daugaviņa sporta bāru Arēna 29

Dining.lv; Publicitātes foto

Hokejists Kaspars Daugaviņš, sekojot komandas biedru piemēram, pievērsies biznesam un kopā ar bijušo futbolistu Marselu Vapni Stabu ielā 29 atvēruši jaunu sporta bāru "Arēna 29".

Ieejot bārā, uzreiz var just, ka "Arēna 29" ir svaigs veidojums, viss jauns un vēl neapbružāts. Kā jau sporta bāram pienākas, galvenā uzmanība pievērsta komfortablai pasēdēšanai un TV ekrāniem, kas nepārtraukti pārraida sportu. Sporta programmu ziņā viss kārtībā, var redzēt praktiski visu, sākot no golfa līdz šaham.

Ja saproti kaut ko no sporta, uzreiz būsi savējais, jo bārā vienmēr var atrast kādu, ar ko apspriest jaunākos rezultātus, taktiku vai skaļākos transfērus. Krogam ir vairākas zāles, ir arī iespējas nolīst, ja rodas vajadzība. Kopumā interjers - askētisks un neuzbāzīgs.

Apzinoties kroga līdzīpašnieka Kaspara Daugaviņa lielo atpazīstamību arī mājsaimnieču vidū, jaunajam krogam ir ļoti labs potenciāls uzrunāt ne vien sporta tīkotājus, bet arī krogu apmeklētājus, kas par sportu interesējas tikpat daudz cik šo rindu autors par baletu. Starp citu, sporta līdzjutēju aprindās "Arēna 29" jau tagad labi kotējas, un krogs regulāri tiešraižu laikā rīko dažādas akcijas, bet katru dienu vakarpusē no 17:00 līdz 19:00 bārā darbojas "iemetiens pie Daugaviņa" piedāvājums, kad otru dzērienu uzsauc Daugaviņš.


Ja pievēršamies gastronomijas lietām, tad "Arēna 29" nav centušies izgudrot jaunu braucamierīci, viņi vienkārši dod to, ko tauta prasa. Jo, kāpēc censties pārspēt pašiem sevi, ja tā vietā viesiem var pasniegt sulīgu steiku vai smeķīgu burgeri, ko par labu atzinuši paši saimnieki? Paēst pie Kaspara un Marsela var nedārgi (liellopa burgers - 8.90 €, cūkgaļas ribiņas – 7.90 €, zupas – 5.90 €, deserti – 4.90 €) un garšīgi, arī alus izvēle sakarīga – pieejami visi iecienītie vietējie brūvējumi (Užavas, Tērvetes, Valmiermuižas – 3.20 €). Bez tam, darba dienās darbojas "uzvarētāju pusdienu" piedāvājums, kad zupu vai salātus un otro ēdienu var apēst par 5.50 €.

Ja "Arēna 29" turpinās tikpat sakarīgi kā Daugaviņš hokeja laukumā, tad nepaies ne sezona, kad būs jāapsver vēl kādas Arēnas atvēršana, jo nav mums nemaz tik daudz tādu vietu, kur sports ir karaļa lomā. Priekā!Sporta bārs "Arēna 29"

Stabu iela 29, Rīga

Tel. 27040994

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
jānis 02.12.2016
Kafija espresso laba.Jūt,ka esi to iedzēris.Un normāli bārmeņi.Lai veicas!
Gardēdis 27.06.2016
Super ēdiens, super atmosfēra un labi dienas piedāvājumu, domāju šis bārs iekaros rīdzinieku sirdis
Fedja 17.06.2016
Normāls krogs, tāds solīds, bet tas tik sākumā :)
Armands 15.06.2016
Es ja godīgi gaidīju kaut ko oriģinālāku. Gribējās vairāk sajust tieši Kaspara personību. Bet ēdiens gan garšīgs, tur cepuri nost.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies