Svētdiena, 25. marts Māra, Mārīte un Marita

Brīvdienu brokastis

Fotogalerija: Film Noir atklāšana

Dining.lv; Publicitātes foto

21. maijā ar oficiālu atklāšanu greznajā kino Splendid Palace durvis vērusi jauna gourmet cafe "Film Noir". Tā ir mūsdienīga, multifunkcionāla kino-kafejnīca un kalpo arī kā intelektuāls kultūras klubs. "Film Noir" solās būt vieta gardēžiem ar plašu un daudzveidīgu piedāvājumu, īpaši piedāvājumi "Film Noir" viesus gaidīs sestdienās un svētdienās, kad nesteidzīgā gaisotnē varēs nodoties bagātīgām vēlajām brokastīm.

"Ja man īsi jāraksturo, kas ir "Film Noir" - tas ir kino ar garšu, taču, ja drīkst ne tik nopietni - tad tā ir nu nenormāli forša vieta! Jau krietnu laiku loloju ideju par publisko telpu, kurā var ne tikai paēst vai baudīt kultūru, bet palutināt vairākas maņas vienlaicīgi, un tā rezultātā radās "Film Noir" - multifunkcionāla telpa, kafejnīca - intelektuāļu klubs, kurā var garšīgi paēst un vienlaicīgi noskatīties arī kādu priekšnesumu vai noklausīties sev interesējošu lekciju neformālā atmosfērā", dining.lv informēja "Film Noir" īpašniece Liene Cakare.


Lai gan "Film Noir" atrodas leģendārās kafejnīcas "Rīga" telpās, tā tomēr nav vecās kulta kafejnīcas imitācija, bet gan pavisam jauna vieta, jo telpas piedzīvojušas pamatīgas pārmaiņas un ietērptas laikmetam atbilstošā interjerā.

Lielo zāli raksturo moderns minimālisms, bet mazo - vienmēr klasiskais angļu bibliotēkas stils. Telpu interjers eleganti turpināts no pirmās zāles otrā ar vienotiem gaismas elementiem un moderniem bāriem no bronzas.Cafe "Film Noir"

Elizabetes iela 61

Tel. 67289085

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
gribu zināt 11.06.2015
Īsti nesaprotu, vai tur paēst var vai nē?
badge

Piedāvājumi!

 
hot Luksemburgas vīna vakariņas Valtera restorānā

Luksemburgas vīna vakariņas Valtera restorānā

28. martā Valtera restorānā viesos ...
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies