Svētdiena, 25. februāris Annemarija un Alma

Brīvdienu brokastis

Foto: viskija vakariņas restorānā Kaļķu vārti

Dining.lv; Publicitātes materiāls, Foto: F64

Restorānā “Kaļķu vārti” aizvadītas līdz šim lielākās Single malt viskija vakariņas, ko organizējis Rīgas Viskija klubs. Viskija kluba pārstāvji uzskata, ka šāda veida degustācijas, kurās uzsvērta izsmalcinātu dzērienu saderība ar ēdienu, kā arī sniegtas ekspertu konsultācijas, ar katru reizi kļūst arvien apmeklētākas.

Viskija vakariņas, kuras vadīja “Edrington Group” zīmola vēstnesis, slavenais viskija eksperts Martins Markvardsens, apmeklēja vairāk kā 50 interesentu, viņu vidū arī Latvijā pazīstami viskija eksperti Jānis Kaļķis un Ansis Ancovs.


Vakara gaitā viesiem bija iespējams iepazīties ar tādiem augstākās klases single malt viskijiem, kā “The Macallan” un “Highland Park”, kā arī nobaudīt populārāko skotujaukto viskiju “The Famous Grouse”.Par ēdienkarti bija parūpējies restorāna "Kaļķu vārti" šefpavārs Raimonds Zommers.

Pasākuma vadītājam Martinam Markvardsenam ir 24 gadu pieredze darbā ar augstākās klases viskijiem un 2000. gadā viņš ieguvis “Master of Malt” titulu prestižās sacensībās, kurās vērtētas zināšanas par viskiju un “aklās degustācijas” spējas. “Mana misija ir izglītot un apmācīt cilvēkus visā pasaulē, kā arī popularizēt Single malt viskiju kā kvalitatīva dzīvesstila sastāvdaļu,” stāsta Martins Markvardsens.

“Man ir patiess prieks par cilvēku atsaucību un sajūta, ka daram vērtīgu darbu. Rīgas Viskija klubs turpinās organizēt dažādus pasākumus: degustācijas, tikšanās ar ekspertiem, viskija vakariņas un, iespējams, pat braucienus uz viskija ražotnēm Skotijā un citviet,” norāda Rīgas Viskija kluba prezidents Andris Lūkins.


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
badge

Piedāvājumi!

 
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...
hot Gavēņa ēdienkarte Bon Vivant

Gavēņa ēdienkarte Bon Vivant

Gavēņa laikā beļģu alus krogā Bon ...
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies