Dining
Svētdiena, 21. janvāris Agnese, Agnija un Agne

Brīvdienu brokastis

Foto: Ogrē jauns restorāns

Publicitātes foto

Ogres centrā Brīvības ielā 21 darbu sācis jauns restorāns – "M. Pūres restorāns". Tas atrodas blakus tāda paša nosaukuma konditorejai, un, atšķirībā no kafejnīcas, piedāvā gardēžu ēdienkarti un restorānu līmeņa apkalpošanu. 

Interjers jaunajā restorānā veidots vecmodīgā stilā ar antīkām mēbelēm un aizvadītā gadsimta aksesuāriem, radot provinces noskaņu pilsētas centrā. Arī ēdieni un to pasniegšanas veids pieskaņoti apkārtējai videi.


Restorāna šefpavārs Raitis Šleicers uz "M. Pūres restorānu" pārcēlies no "Bilbiotēka No. 1 Restorāns" un savā jaunajā darba vietā piedāvā klasiskus un sezonālus Eiropas ēdienus, kas pēc iespējas tapuši no pašmāju produktiem. Ēdienkarte nav pārmērīgi plaša, toties saturīgi pārdomāta un uz pieprasījumu orientēta. Līdzīga pieeja arī vīnu kartei - kodolīga, nepārsātināta un par godīgām cenām.

Restorānā domāts arī par bērniem – viņiem ir savs rotaļu stūrītis.

"M. Pūres restorāns"
Brīvības iela 21, Ogre
Tel. 63470700

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
JĀNIS 19.08.2017
Interjers un vieta teicami , par ēdienu - nav vieta kur atgriezties-ja nezinātu ,ka sama fileja ,nepateiktu-eļļains mazs zivs gabaliņš.
Jānis 07.05.2017
Restorāna virtuve kvalitatīva un gatavošanas māksla izkopta. Tikai jāsaka, ka tartars un pīle pārāk identiska ar Bibliotēku nr.1. Pārsteidza vājā vīnu karte - parasti RIMI vīni, pat ar skruvējamo korķi. Apkalpošana, zāles organizācija gan zem katras kritikas. Pie šādas cenu kategorijas ar kvalitatīvu ēdienu vien nepietiek. Zāles apkalpotājiem ar steigu vajag apmācības, treniņu un kontroli. Lai izdodas, bet kamēr sakārto trūkumus, pabraukšu uz Bibliotēku, 3Pavāriem, Muusa, Fermu utt. Pieteikuma likās daudzsološs.
Sīle 03.04.2017
Tikām tikai ar otro reizi, jo viss pilns. Maz vietas, bet romantiski. Ēdieni nav no lētā gala, izvēle šaura. Pīles krūtiņa maksāja 9eur, garšoja labi, tikai porcija ne pārāk liela. Visumā ir ok.
badge

Piedāvājumi!

 
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies