Svētdiena, 22. jūlijs Marija, Marika un Marina

Brīvdienu brokastis

Foto: Dāvis Auškāps Vecrīgā atvēris gastrobāru Jūlijs Pumpurs

Tirdzniecības centrā "Galerija Centrs" (Kalēju ielā 30) apmeklētājiem durvis vēris jauns gastrobārs "Jūlijs Pumpurs". Gastrobāra ēdienkarte piedāvā dabīgu, nesamākslotu Eiropas virtuvi, savukārt telpu interjeru veidojusi starptautiski godalgotā interjera dizainere Santa Meikulāne.

"Mans gastrobārs ir gatavs uzņemt steidzīgos un pārsteigt garlaikotos, jauniem meklējumiem spēcināt Vecrīgā pazudušos un pabarot tuvējos birojos smagi strādājošos. Es vienlīdz ticu brīvībai un perfekcijai. Tādēļ gastrobārā ir lielākā izvēles brīvība svaigu un gatavu, bet vienlīdz perfektu salātu bufetē, savukārt starp dzērieniem nav tādu, kurus būtu kauns saukt par izciliem," vēsta gastrobāra saimnieks Jūlijs Pumpurs.  
"Jūlijs Pumpurs ir šīs vietas iedvesmotājs, te ir vieta, kur satikties. Es cenšos veidot tādu restorāna vidi un konceptu, kas man pašam iet pie sirds, cerot, ka arī citiem tas patiks un radīs prieku. Mēs ar Jūliju uzņemam viesus pie sevis mājās," gastrobāra atklāšanas uzrunā teica tā īpašnieks Dāvis Auškāps.


Gastrobārs Jūlijs Pumpurs

Kalēju iela 30 (Galerija Centrs)

Tel. 28006626

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Mazā 21.06.2017
Beidzot viena normāla bufete, kur nav jāēd jau gatavi salāti!
Zutis 20.06.2017
Laba vieta. Stilīgi un garšīgi
Saule 08.06.2017
Stilīga vieta, biju tur paēst vienreiz. Salātu bārā forši, ka pats vari sakombinēt ko ēst. Cenas nav kā bistro, bet pacelt var.
Sāļais 08.06.2017
Būs kur rokstāriem tusēt.

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies