Dining
Svētdiena, 21. janvāris Agnese, Agnija un Agne

Brīvdienu brokastis

Divi vienā - restorāns Receptes!

Dining.lv; Foto: Dining.lv

Tērbatas ielā 55 atvērts jauns restorāns „Receptes,”, kas pa dienu darbojas kā bistro, bet vakarā pārtop par mājīgu restorānu. Diena „Receptes” sākas no desmitiem rītā ar brokastu putrām, pankūkām un citiem rīta cēliena ēdieniem, pa dienu „Receptes” ir bistro ar daudzveidīgu ēdienu klāstu visām gaumēm.

Savukārt vakaros pēc plkst. 18:00 „Receptes” pārvēršas mājīgā restorānā ar apkalpošanu pie galdiem un a la kartes piedāvājumu, kas veidots pēc modernās klasikas principa.

Personāls ir pieredzējis un rada sajūtu, ka esi gaidīts, atmosfēra restorānā ir mājīga un silta. Interjerā dominē viegli pelēcīgi un brūni toņi, galdiņi ērti izvietoti un apmeklētāji zālē viens otram netraucē. Lai gan saturiskās kvalitātes „Receptēs” ir salīdzinoši augstā līmenī, sajūtu un atmosfēras ziņā, šī nav smalku vakariņu vieta. Cenu ziņā restorāns drīzāk pietuvināts krogam, jo labi paēst varēsiet arī nemaksājot vairāk par padsmit eiro.


Steiks, kā zināms, ir viena no restorāna vizītkartēm un tas var liecināt gan par produktu kvalitāti kopumā, gan pavāra meistarību. „Receptes” šefpavārs steika mignon gabalu pasniedz uz sātīga gratēna, kas sastāv no kartupeļiem un batātēm, patīkamu akcentu ēdienam piešķir Demi glace mērce. Vizuāli glīti pasniegts un garšu ziņā pārliecinošs ēdiens.

Ēdienkarte uzdrukāta uz vienas lapas no abām pusēm, akcents tajā ir uz vispārzināmiem un pieprasītiem labumiem kvalitatīvā izpildījumā. Tomātu krēmzupa ar vēžu astītēm (5.00 €), laša tartars ar avokado un wakame (7.00 €) un siera kūka (4.50 €) skaidri liek noprast, ka arī šeit klasika ir ļoti pieprasīta. Drīzumā tiek solīta arī vasaras terases grilēto ēdienu ēdienkarte. „Receptes” var izrādīties trāpīga izvēle, ja vēlaties pasēdēt pie vīna vai alus un uzkodām, turklāt ēdienkartē ir pietiekami daudz iemeslu, lai restorānā atgrieztos vēl un vēl.


Restorāns "Receptes"
Tērbatas iela 55
Tel. 26111176
Darba laiks: 10:00 - 22:00
Piektdien, sestdien: 10:00 - 23:00

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Džī 25.06.2015
Tur var lēti un ļoti garšīgi paēst pusdienas.
badge

Piedāvājumi!

 
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies