Dining
Svētdiena, 21. janvāris Agnese, Agnija un Agne

Brīvdienu brokastis

Da Roberta - ieteicams ģimenēm ar bērniem

Dining.lv; Publicitātes foto

Ko tur slēpt, ar tā dēvētajiem ģimenes restorāniem gadījies visādi – ja atmosfēra laba un bērniem draudzīga, tad ēdienkartē par mazajiem nav īsti padomāts, vai otrādi. Tajā pašā laikā nedrīkst aizmirst arī par pārīšiem un vientuļniekiem. Skaidrs, ka visiem neizdabāsi, tādēļ jaunā restorāna "Da Roberta" saimnieki, veidojot restorānu, vispirms sāka ar mazajiem.

Restorāna tapšanas procesā pat tikušas iesaistītas astoņdesmit jaunās māmiņas, kuras testēja, vērtēja un komentēja. Rezultātā radusies patiešām mājīga vieta divos stāvos, kur vienlīdz labi jūtas vecāki un viņu bērni, gan arī tie, kas restorānā ieradušies bez mazajiem. Pirmajā stāvā mājīga un harmoniska aura ar siltām koka mēbelēm, rūtotiem galdautiem un itāliešu romancēm fonā, pagrabstāvs gan ir šaurāks, toties gaišos toņos un ar bērnu rotaļu zonu.


"Da Roberta" kulinārais virziens balstīts uz Itālijas virtuves pamatiem un šī ir viena no retajām vietām pilsētā, kur pasūtinot ēdienu, to iespējams pagatavot bez glutēna un/vai laktozes. Ļoti nopietni domāts par mazajiem ēdājiem, virtuvē top dažādi biezeņi pat pavisam maziem mazuļiem. Bet lielajiem ēdienkartē daudz dažādu iespēju – no svaigām brusketām un uzkodām (cenas – no 4.10 €) līdz salātiem, zupām, otrajiem un desertiem. Protams, ir gan svaigi gatavotas picas (no 5.00 €), gan pastas (no 4.80 €), kas arī, starp citu, pieejamas plašā izvēlē, arī cenu ziņā. "Da Roberta" ir patiešām demokrātisks restorāns un garšīgi paēst var arī nemaksājot vairāk par septiņiem eiro.

Rezumējot pieredzēto - nelielais restorāns noderēs, ja meklējat nesamākslotu gaisotni, kur par demokrātiskām cenām var nobaudīt klasiskus un ne tik klasiskus itāliešu ēdienus. Īpaši ieteicams ģimenēm ar bērniem.


Restorāns "Da Roberta"

A. Čaka iela 58, Rīga

Tel. 25714001

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Saule 05.05.2016
Forša vietiņa, bērniem arī patika.
Zinta 21.04.2016
Smuki, mājīgi iekārtots restorāniņš, bet vislabākais tur ir tas, ka var dabūt ēdienus bez glutēna. Nav Rīgā daudz tādu vietu, patiesībā ir pat ļoti maz.
Vaira 22.03.2016
Kā mamma šo vietu noteikti iesaku, ja gribas pasēdēt un nesatraukties par bērnu garlaikošanos. Izvēlieties pagrabu, jo tur ir bērnu stūrītis, tikai nedaudz pašauri gan tur lejā. Garšīgi salātiņi un tiramisu, lai gan otrais pilnīgi citāds kā citur. Dosu astoņas balles.
Mētra 20.03.2016
Jaunatklājums, kur var aiziet vēl kādu reizi, jo bija gan garšīgi, arī par mazo parūpējās.
badge

Piedāvājumi!

 
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies