Svētdiena, 25. februāris Annemarija un Alma

Brīvdienu brokastis

“BIBLIOTĒKA N°1 Restorāns” vienīgais Baltijā ieguvis “Wine Spectator” Award of Excellence apbalvojumu

Dining.lv; Publicitātes foto

Viens no pasaulē prestižākajiem vīna kultūras izdevumiem “Wine Spectator” piešķīris „Award of Excellence 2014 “BIBLIOTĒKA N°1 Restorāns” vīna kartei. “BIBLIOTĒKA No 1 Restorāns” jau otro gadu pēc kārtas iegūst šo apbalvojumu un joprojām ir vienīgais restorāns Baltijas valstīs, kam piešķirts šāds nozīmīgs apbalvojums.

“BIBLIOTĒKA N°1 Restorāns” šefsomeljē Jānis Gailis kopā ar restorāna someljē Ivo Orlovu un Jāni Miezi ir atlasījis lieliskus Itālijas vīnus no 26 vīna darītavām, pārstāvot gandrīz visus Itālijas reģionus. Šobrīd vīna karti papildinājuši izcili eksemplāri no Francijas klaskākajiem reģioniem. Kā arī izmeklēti vīni no jaunās pasaules- Dienvidāfrikas, Austrālijas, Amerikas, Čīles un Argentīnas.

“Viegli ir izcīnīt, grūti ir noturēt! Arī šī gada laikā esam attīstījušies un veikuši vērā ņemamas izmaiņas. Esam nostabilizējuši un nostiprinājuši Itālijas vīnu piedāvājuma politiku, iekļaujot vīna kartē vēl 40 vīnus no 5 jaunām vīna darītavām. Līdz ar to tagad savus viesus esam nolēmuši palutināt arī ar Jaunās pasaules vīniem. Esam aptvēruši fundamentālākos Francijas reģionus- Bordo,  Burgundiju, Elzasu. Ņemot vērā viesu atsauksmes un piepildīto restorānu, saprotam, ka ejam pareizo ceļu,” stāsta vīnzinis Jānis Gailis.

Saskaņā ar “Wine Spectator”, apbalvojums tiek piešķirts restorāniem, kuru vīna karte piedāvā interesantu un daudzveidīgu vīna izvēli, kas ir labi prezentēti, tematiski atbilst restorāna stilam un spēj aptvert plašu vīna cienītāju loku. Vērtēta arī tiek vīna uzglabāšana un ilglaicīga vīna pieejamība, kam restorāns “BIBLIOTĒKA N°1 Restorāns” pievērš ļoti lielu uzmanību, jo vīna pagraba krājumos atrodas vairāki augstas klases vīni, kas paredzēti lietošanai arī pēc vairākiem gadiem. “BIBLIOTĒKA N°1 Restorāns” ir vienīgais restorāns Baltijas valstīs un viens no nedaudzajiem restorāniem Austrumeiropā, kas ir ieguvis tik augsta mēroga apbalvojumu restorānā piedāvātajai vīna kartei.

“BIBLIOTĒKA N°1 Restorāns” vadītāja Zane Laganovska-Vesere par atkārtoti iegūto apbalvojumu, saka: “Galvenais ir neapstāties, turpināt attīstīties un šķērsot jaunas robežas. 2013. gada veikums ir devis ļoti lielu stimulu izaugsmei, un, kā jau redzams, šī gada ieguldītais darbs ir atkal vainagojies panākumiem, kas ievirza gan mūsu vīnu karti, gan pašu restorānu, gan personāla darbu nākamajā līmenī uz plašāku atpazīstamību arī ārpus Latvijas robežām. Esam lepni par atkārtotu atzinību un varam pateikties saviem darbiniekiem, ka spējam noturēt tik augstu līmeni.”

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
badge

Piedāvājumi!

 
hot Gavēņa ēdienkarte Bon Vivant

Gavēņa ēdienkarte Bon Vivant

Gavēņa laikā beļģu alus krogā Bon ...
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies