Dining
Svētdiena, 21. janvāris Agnese, Agnija un Agne

Brīvdienu brokastis

Atklāj rekonstruēto restorānu Terase

Dining.lv; Publicitātes foto

Piektdien, 10. aprīlī pēc rekonstrukcijas durvis vēris restorāns "Terase" Pūrē un par tā šefpavāru kļuvis viens no Mārtiņa Rītiņa skolniekiem Nauris Hauka.

Pēdējo trīs mēnešu laikā restorānā veikti rekonstrukcijas darbi, ieguldot 25 000 eiro. Šefpavāra Naura Haukas vadībā restorānā izstrādāta jauna koncepcija, kas paredz vietējo zemnieku saimniecību un ražotāju produktu izmantošanu. Par individuālu pieeju katram klientam un atmosfēru restorānā rūpēsies pats šefpavārs.

"Restorāns tika atvērts 2013. gadā kā šokolādes muzeja restorāns un tā mērķis bija grupu uzņemšana un ēdināšana. Šobrīd esam sapratuši, ka šajā reģionā vēlamies radīt vietu, kur baudīt augstas kvalitātes ēdienus no vietējiem produktiem. Pateicoties jaunajam šefpavāram, šobrīd mēs varam to piedāvāt," par izmaiņām restorāna darbībā stāsta restorāna līdzīpašnieks Pēteris Žimants.


"Šeit ir atmosfēra un vide, kurā iespējams īstenot individuālu pieeju katram apmeklētājam. Vēlos parādīt, ka mums nav tikai ierasto padomju laiku ēdienu, kas joprojām sastopami vairākumā kafejnīcu Latvijas reģionos, kas zināmā mērā degradē Latvijas ēdienu kultūru. Šī ir mana iespēja izpausties – ar savām prasmēm un attieksmi veidojot mūsdienīgu latviešu virtuvi," stāsta šefpavārs Nauris Hauka, kurš, pieņemot darbu restorānā, ar ģimeni pārcēlies dzīvot uz Tukumu.

Šefpavārs Nauris Hauka savu darbību restorānu jomā uzsācis pirms 10 gadiem restorānā "Vincents". Sākotnēji strādājot Mārtiņa Rītiņa vadībā, pēcāk jau kā restorāna šefpavārs. Vairākus gadus par šefpavāru strādājis arī Krievijā, Kaļiņingradas apgabalā.


Restorāns "Terase"
Pure-9, Tukuma novads
Tel. 22100043
Darba laiks: 11:00 - 21:00  


KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Linda 07.02.2016
Lielisks restorāns ārpus Rīgas! Skaists skats, vienkāršs interjers un nesamākslots, bet ļoti gards un pareizi pagatavots ēdiens ar produktiem no vietējiem zemniekiem. Vieta ar koncepciju un kvalitatīvu tās īstenojumu.
Gurmāne 13.04.2015
Prieks par Nauri! Lai izdodas!
badge

Piedāvājumi!

 
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies