Dining
Svētdiena, 21. janvāris Agnese, Agnija un Agne

Brīvdienu brokastis

Atjaunotā Vecrīgas namā atklāj restorānu MUUSU

Dining.lv; Publicitātes foto

Trešdien, 1. oktobrī Skārņu ielā 6, atklājot jau otro "Muusu" restorānu, viesu vērtējumam savas sadarbības augļus nodos daudzsološs pavāru tandēms – Ainārs Volodka un Kaspars Jansons. Savulaik stažējušies Kopenhāgenas leģendārajā "Noma", kurš šogad atkal atzīts par pasaules labāko restorānu, Volodka un Jansons gardēžiem piedāvās savu interpretāciju par klasiku fine dining segmentā. Pavāru kopdarbs būs baudāms gan jaunatklātajā Vecrīgas "Muusu", gan šopavasar durvis vērušajā "Muusu" restorānā klusajā centrā, Antonijas ielā 13.

"Muusu" ēdienkartes pamatā ir Eiropas virtuves klasika, atstājot vietu drosmīgām interpretācijām un vienlaikus saglabājot arī pietāti pret vietējām izejvielām.


Vairāk nekā gadu ilgušie darbi Vecrīgas "Muusu" restorānā prasījuši pilnīgu renovāciju arhitektes Barbaras Bulas un interjera dizaineres Andas Ozoliņas vadībā. Tāpēc varat būt droši, ka aiz biezajiem 1739. gada mūriem nonāksiet gaišā un neierasti ietilpīgā restorānā, kura kopējā kapacitāte ir ap 100 viesiem.

Nams atjaunots ar cieņu pret tā 275 gadus seno vēsturi, taču vienlaikus pielāgojot mūsdienu vajadzībām. "Muusu" interjera rokraksts ir skandināviski vienkāršs – atsegtas ķieģeļu sienas, koks, lins, rāmi fona toņi, kurus trīs stāvu augstumā Vecrīgas restorānā kā centrālā ass vieno gadsimtiem senas koka kāpnes. Jumta stāvā ierīkota zāle ar atvērtā tipa virtuvi, kas ļaus restorānam startēt arvien pieprasītākajā kulinārijas meistarklašu nišā.

Abi "Muusu" restorāni pieder restorānbiznesā sevi pierādījušiem īpašniekiem, kuru kontā ir Latvijas galvaspilsētā jau atzītās "KID*", "Steiku Haoss" un "Ribs&Rock" restorānu ķēdes.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Ēst, dzert, dzīvot. 20.10.2014
Padārgi mums beigās sanāca, bet ja uz restorānu neej tikai vienkārši paēst, tad ir vērts maksāt.
Aivars 13.10.2014
Ir ok, ēdiens labs un dizains arī. Oficiantes arī labi strādā.
Žubīte 09.10.2014
Vieta jau skaista, tik tās cenas....
Misters 06.10.2014
Jansona piesaistīšana skaidri norāda, kādā virzienā restorāns plāno darboties! Prieks, ka par vienu fine dining vietu vairāk!
Beatrise 01.10.2014
Kaspars Jansons?... tā tiešām ir patīkama vēsts, būs iemesls aizdoties!
badge

Piedāvājumi!

 
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies