Svētdiena, 1. marts Ivars un Ilgvars

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Jauniela 25/27

Tālrunis:

67115544

Darba laiki:

Brokastis:
darba dienās no 7.00 līdz 10.00
brīvdienās no 8.00 līdz 11.00

Pusdienu karte:
Katru darba dienu no 11.00 līdz 15.00

A`la carte:
Katru dienu no 11.00 līdz 23.00

  • Twitter

  • 21.02.2015
   RT @HenkvandenDool: #Riga never ceases offering small surprises. http://t.co/jv5hPVzg5v
  • 02.02.2015
   Šodien ir tā pirmdiena, kad restorāns Neiburgs vakariņu baudītājiem dāvina februāra mēneša vīnu. Lai labi garšo! http://t.co/3fbildVbgx
  • 28.01.2015
   Tradīcijas turpinās! Izludinām februāra vīnu restorānā NEIBURGS. Laipni aicināti īpaši 2. februārī. http://t.co/8MLetmEhFr
  • Foursquare

  • LiveRiga, 02.05.2011
   Neiburgs restaurant boasts a very sophisticated interior and a superb location in one of the Old Town's most photographed buildings. Excellent food and surprisingly low prices.
  • pavlova, 25.12.2012
   Obiazatelno k poseshcheniiu! Shef absoliutno genialnyi!
  • LiveRiga, 27.06.2011
   Neiburgs hotel will suit any event you might be planning - seminars, banquets and the Neiburgs Restaurant later on is the perfect choice for a business lunch, festive dinner or a friendly gathering.
Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Neiburgs

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Restorāns „Neiburgs” iemantojis labu slavu un kļuvis par iecienītu restorānu gan lietišķām sarunām, gan neformālai pasēdēšanai. Romantiskais Doma laukuma nostūris Jaunielā pats par sevi ir pievilcīgs - nost no gājēju plūsmas, taču tajā pat laikā ērti sasniedzams gan kājām, gan ar auto (no krastmalas). Pirmais, ko restorānā pamanīs katrs, kurš kaut nedaudz pievērš uzmanību detaļām, būs melnās zirnekļveidīgās dizaina lampas pie griestiem, un arī milzīgie logi diezvai paliks nepamanīti. Interjers tiešām ir izdevies un acij tīkams, atmosfēra – inteliģenta un viegli flirtējoša. Apmeklētāji viens otram netraucē, drīzāk viens otru papildina, jo kopības sajūta un čaloņa ir daļa no izslavētā „Neiburga” šarma.

Lai gan dienas laikā restorānā sarodas ne mazums pusdienotāju, tomēr „Neiburgs” nav izteikta pusdienu vieta - tas labi noderēs arī rīta cēlienam un vakariņām. Turklāt, šis ir no tiem restorāniem, kurā, pat, ja dodies uz turieni katru dienu, ik reizi var atklāt ko jaunu, jo ēdienu piedāvājums ir pārsteidzoši plašs un ne vienam vien apmeklētājam prātā iezadzies izbrīns – kā to visu izdodas nodrošināt svaigu un pieejamu?

Restorāna sirds un dvēsele ir viens no pieprasītākajiem un talantīgākajiem jaunās paaudzes šefpavāriem – Tomass Godiņš, kurš labas garšas pazinēju vidū pazīstams ar savām mērcēm. Tās viņam padodas jo īpaši labi, par to var pārliecināties teju vai katrā no "Neiburga" pamatēdieniem. Ēdienu piedāvājumi tiek pieskaņoti apmeklējuma stundai - ir gan brokastu variācijas, pusdienas un vakariņas, sezonas un īpašie šefpavāra meistarstiķi. Jēra šķiņķa steiks ar ceptiem topinambūriem, biešu čatniju un sarkanvīna mērci garšo lieliski - jērs ir maigs un sulīgs un ļoti labi saprecas gan ar mērci, gan izvēlētajām piedevām.

Pamanījusi manu sajūsmu par jēru, viesmīle piekodina, ka noteikti jānogaršo arī kāds no desertiem. Neraksturīgi sev, piekrītu piedāvājumam un izvēlos mannas pudiņu ar melnā balzama – upeņu mērci no Gaumīgi garšīgās galvaspilsētas piedāvājuma. Izteikti latvisks deserts, turklāt ar radošu pieeju – pudiņam klāt ir arī zaļo zirnīšu un svaigā siera uzpūtenis un atsvaidzinošs upeņu sorberts. Savdabīgs, nedaudz drosmīgs, toties bezgala baudāms salikums.

Secinājums. Kvalitātes un cenas attiecības ziņā šī noteikti ir viena no labākajām vietām ne tikai Vecrīgā, bet visā pilsētā. „Neiburga“ aktualitāte slēpjas tajā, ka saturu veido tā apmeklētāji un tas ir liels pluss. Gana smalks, tomēr pieejams visiem. Oriģināls ēdiens un radoša vide ir labi ieroči, lai atstātu iespaidu. Ir vērts.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
Aija Dulpe 30.01.2014
Izcila vieta ideālai maltītei.
Andris Osis 30.01.2014
Izsmalcināti ēdieni, mierpilna atmosfēra.
Anastasija Kozlova 29.01.2014
Iziskannoe mesto, legkie bljuda, prijatnaja muzika! 4udesnij restoran dlja romanti4eski ve4erov!
Anastasija Kozlova 29.01.2014
Iziskannoe mesto, legkie bljuda, prijatnaja muzika! 4udesnij restoran dlja romanti4eski ve4erov!
Pusdienotājs 29.01.2014
Eju regulāri uz Neiburgu pusdienās un vienmēr esmu gandarīts gan par apkalpošanu, gan pats par sevi saprotams - par ēdienu! Stabilitāte un liels darbs ir šī restorāna pamatā!
badge

Piedāvājumi!

 
hot Akcijas parole restorānā Felicita

Akcijas parole restorānā Felicita

Restorāns "Felicita" piedāvā ...
hot 8. marts restorānos MUUSU

8. marts restorānos MUUSU

Padari savai māmiņai, meitai, māsa ...
hot Laimīgās stundas pēc darba Bārā C.U.T.

Laimīgās stundas pēc darba Bārā C.U.T.

Radisson Blu Elizabete Hotel katru ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies