Svētdiena, 25. februāris Annemarija un Alma

Brīvdienu brokastis

Apskati arī
WWW
Ēdienkarte

Adrese:

Jauniela 25/27

Tālrunis:

67115544

Darba laiki:

Brokastis:
darba dienās no 7.00 līdz 10.00
brīvdienās no 8.00 līdz 11.00

Pusdienu karte:
Katru darba dienu no 11.00 līdz 15.00

A`la carte:
Katru dienu no 11.00 līdz 23.00

Norēķini ar kartēmTerase vasarāWiFi

Neiburgs

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas

Vērtēt

Ēdiens
Atmosfēra
Apkalpošana
Interjers
Cenas
Restorāns Neiburgs iemantojis labu slavu un kļuvis par iecienītu restorānu gan lietišķām sarunām, gan neformālai pasēdēšanai. Romantiskais Doma laukuma nostūris Jaunielā pats par sevi ir pievilcīgs - nost no gājēju plūsmas, taču tajā pat laikā ērti sasniedzams gan kājām, gan ar auto (no krastmalas). Pirmais, ko restorānā pamanīs katrs, kurš kaut nedaudz pievērš uzmanību detaļām, būs melnās zirnekļveidīgās dizaina lampas pie griestiem, un arī milzīgie logi diezvai paliks nepamanīti. Interjers tiešām ir izdevies un acij tīkams, atmosfēra - inteliģenta un viegli flirtējoša. Apmeklētāji viens otram netraucē, drīzāk viens otru papildina, jo kopības sajūta un čaloņa ir daļa no izslavētā Neiburga šarma.

Lai gan dienas laikā restorānā sarodas ne mazums pusdienotāju, tomēr Neiburgs nav izteikta pusdienu vieta - tas labi noderēs arī rīta cēlienam un vakariņām. Turklāt, šis ir no tiem restorāniem, kurā, pat, ja dodies uz turieni katru dienu, ik reizi var atklāt ko jaunu, jo ēdienu piedāvājums ir pārsteidzoši plašs un ne vienam vien apmeklētājam prātā iezadzies izbrīns - kā to visu izdodas nodrošināt svaigu un pieejamu?

Restorāna sirds un dvēsele ir viens no pieprasītākajiem un talantīgākajiem jaunās paaudzes šefpavāriem - Tomass Godiņš, kurš labas garšas pazinēju vidū pazīstams ar savām mērcēm. Tās viņam padodas jo īpaši labi, par to var pārliecināties teju vai katrā no Neiburga pamatēdieniem. Ēdienu piedāvājumi tiek pieskaņoti apmeklējuma stundai - ir gan brokastu variācijas, pusdienas un vakariņas, sezonas un īpašie šefpavāra meistarstiķi. Jēra šķiņķa steiks ar ceptiem topinambūriem, biešu čatniju un sarkanvīna mērci garšo lieliski - jērs ir maigs un sulīgs un ļoti labi saprecas gan ar mērci, gan izvēlētajām piedevām.

Pamanījusi manu sajūsmu par jēru, viesmīle piekodina, ka noteikti jānogaršo arī kāds no desertiem. Neraksturīgi sev, piekrītu piedāvājumam un izvēlos mannas pudiņu ar melnā balzama - upeņu mērci no Gaumīgi garšīgās galvaspilsētas piedāvājuma. Izteikti latvisks deserts, turklāt ar radošu pieeju - pudiņam klāt ir arī zaļo zirnīšu un svaigā siera uzpūtenis un atsvaidzinošs upeņu sorberts. Savdabīgs, nedaudz drosmīgs, toties bezgala baudāms salikums.

Secinājums. Kvalitātes un cenas attiecības ziņā šī noteikti ir viena no labākajām vietām ne tikai Vecrīgā, bet visā pilsētā. Neiburga aktualitāte slēpjas tajā, ka saturu veido tā apmeklētāji un tas ir liels pluss. Gana smalks, tomēr pieejams visiem. Oriģināls ēdiens un radoša vide ir labi ieroči, lai atstātu iespaidu. Ir vērts.

KOMENTĀRI

+ PIEVIENOT SAVU KOMENTĀRU
rīdziniece 21.02.2018
Mēdzu aiziet pusdienās, bet pirms nedēļas aizgājām arī vakariņās. Atmosfēra bija nedaudz kosmopolītiska, jo pārsvarā bija ārzemnieki. Apkalpošana kā jau vienmēr laba, cēzara salāti ar garnelēm padārgi, bet garšoja ļoti labi. Crembrulē desertā arī patika.
Ervīns 12.02.2018
Restorāns simpātisks un meitenes ļoti feini apkalpo. Par plašo ēdienu sortimentu protams var diskutēt, bet vieta pusdienām ir pat ļoti ok.
A.R. 07.08.2017
Ļoti gardas pusdienas, eju regulāri un esmu ļoti apmierināta.
Iluta 05.04.2017
Viens no maniem mīļākajiem restorāniem. Neesmu tur bieži, bet ik pa reizei mēdzu sevi palutināt. Patīk, ka ir liela izvēle un ēdieni ir svaigi un garšīgi. Vienmēr var atrast kaut ko jaunu gan pusdienās, gan vakariņās.
maris 27.01.2017
appetissimo loti augsti noverteja so vietu appetissimo.blogspot.com/2013/11/neiburgs-riga.html
Sīlis 30.03.2016
Kārtējo reizi pārliecinājos par Neiburga superapkalpošanu. Tik profesionāli un precīzi strādā, ka prieks.
Caps 15.03.2016
Es nesaprotu, kā var uzturēt tik biezu ēdienkarti, tas liek aizdomāties...
Zane Leitane 01.04.2015
Manā uztverē labākā pusdienu vieta Vecrīgā!
Paldies! 22.03.2015
Paldies restorāna kolektīvam par lielisku uzņemšanu, mūsu viesi par vakariņām bija sajūsmā un mēs tāpat. Šī nu noteikti ir vieta, kur aizvest ciemiņus.
Aija Dulpe 30.01.2014
Izcila vieta ideālai maltītei.
Andris Osis 30.01.2014
Izsmalcināti ēdieni, mierpilna atmosfēra.
Anastasija Kozlova 29.01.2014
Iziskannoe mesto, legkie bljuda, prijatnaja muzika! 4udesnij restoran dlja romanti4eski ve4erov!
Pusdienotājs 29.01.2014
Eju regulāri uz Neiburgu pusdienās un vienmēr esmu gandarīts gan par apkalpošanu, gan pats par sevi saprotams - par ēdienu! Stabilitāte un liels darbs ir šī restorāna pamatā!
badge

Piedāvājumi!

 
hot Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Jaunums! Dienas ēdienkarte M. Pūre restorānā Ogrē

Ogres "M.Pūre beķereja & resto ...
hot Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Foto: Unikāls neatklāto garšu piedzīvojums Restorānā 3

Restorāns 3 otrā stāva zālē var pi ...
hot Gavēņa ēdienkarte Bon Vivant

Gavēņa ēdienkarte Bon Vivant

Gavēņa laikā beļģu alus krogā Bon ...

Restorānu vērtējumi


Restorāni | Krogi | Gardēžiem
Aizvērt Izvēlies